Ново
Степен Пхб Карбид Гравирање Битови Мелење Секачи ЦПУ

Степен Пхб Карбид Гравирање Битови Мелење Секачи ЦПУ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 4751.84

Карактеристики : *висока прецизност алатка мелење голем капацитет чип елиминација, висока ефикасност и добар квалитет на производите.* Електричен алат ЗА 2Д скулптура, 3Д скулптура .* Може Да се изгравира Широк Спектар На Материјали, вклучувајќи : Бакар, алуминиум, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, акрилик, пвц, најлон, смола, поголемиот дел од пластика, дрво, стакло со влакна, јаглерод .* Погоден за вашата машина ЗА ЦПУ/ПХБ .Спецификација : Облик : V-облик степен : 30°дијаметар На Стеблото : 3.175 mmcuting работ дијаметар : 0.2 mm Total должина : 32mmquanty : 10 парчиња Пакет Вклучени : 10 * Карбид ПХБ Гравирање Bits Note : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. 10 Парчиња 3.175 мм 30 Степен 0.2 Мм Пхб Карбид Гравирање Битови Мелење Секачи ЦПУ.

Главните својства

Избор на купувачот

Мини Часовник За Автомобили,Часовник За Автомобили,Електронски Кварцен Часовник Креативни Автомобилс�

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Прилагодени Маици За Мажи Машки Обичен Патент За Печатење Свртете Ја Блузата Со Јака Со Кратки Ракави К�

Деца Бебе Топли Девојки Момчиња Фланелен Зимски Руно Јакни Дуксер Капут Моден дизајн,100% Сосема Нов,квал

1 пара Чорапи ЗА Бебиња 3Д Цртани Животни Подни Влечки Меки Чорапи Од Цевки За Момче и Девојче Големина ш�

Карирана Торба За Рамо Со внатрешна торбичкаПу Веганска Кожна Торба За Патување Димензии : карирана тор

Силиконски Восочни Шпатули, Црвена Handономска Рачка Лесно Стапчиња За Отстранување На Влакна Со Соодвет

Тен Акварел Памучна Растителна Ткаенина е дел Од Така Бог Направи Колекција На Земјоделски Ткаенини от�

Без разлика што подготвувате во кујната, вашата даска за сечење треба да биде издржлива, безбедна и прив

Опис : Количина : 9 парчиња Виси Попрскана Пена Велигденски Јајца Орнаменти Секое јајце има жична јамка з

Дами Секси Мода Оглавник Вратот Без Ракави Резервоарот Врвот Точка Лента Печатење Фустан Опис : 1 Каракт

Специјални дами мода цз прстен со висок квалитет зачудувачки популарен накит во солидна 14к Злато Баран

Патриша Пинто претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 15х15 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработена Црна Новина Област Килими, 7 ' Круг Дизајниран да издржи секојд

Одличен Подарок за Денот На Таткото, Роденден или Божиќен Подарок За Тато, Дедо, Дедо, Тато, Сопруг ова Го

Тој ќе игра во спортски стил и удобност цел ден со Skechers Dynamight 2.0 Vordix чевли Мека ткаенина ткаенина од горн�

5 мл., 100% чешлана рингпсун Памучна Хедер е 90 / 10 чешлана прстенеста памучна / полиестерска Бела Боја е заши

Карактеристики : * Чувајте Ја Вашата Опрема Безбедна и Организирана : со прилагодливи разделувачи, внатр

USB Полнење Безжичен Јајце Размахване Од Нерѓосувачки Челик Електричен Рачен Миксер За Домашна Специфик

Scroll