Ново
Жените V Вратот Пуловер Врвот Печатени Мода Повик Одмор Цветни Печатени Долги Ракави Блуза Жена Карирани Кошула

Жените V Вратот Пуловер Врвот Печатени Мода Повик Одмор Цветни Печатени Долги Ракави Блуза Жена Карирани Кошула

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 207.84

Сезона : Лето и Fall. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Јака : V Вратот. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Х Женска Блуза. Големина шема : . Големина : М Биста : 100см/39.37" Ракав : 51см/20.07" Рамо : 57см/22.44" Предна Должина : 73см/28.74"Големина : Л Биста : 105см/41.34" Ракав : 52см/20.47" Рамо : 58см/22.83" Предна Должина : 73см/28.74"Големина : XL биста : 110см/43.31" ракав : 53см/20.87" рамо : 59см/23.23" предна должина : 75см/29.53"големина : ххл Биста : 115см/45.28" ракав : 54см/21.26" рамо : 60см/23.62" Предна Должина : 76см/29.92"големина : xxxl биста : 120cm/47.24" Ракав : 55cm/21.65" рамо : 61cm/24.02" предна должина : 77cm/30.31" Оваа Секојдневна Блуза е идеална за одмор, одмор и секојдневно носење. В Деколте, Долг Ракав, Секојдневна Блуза Кошула За Девојки И Жени. Направено Од Мека И Лесна Ткаенина, Погодна За Лето И Fall, За Спарување Со Фармерки.

Главните својства

Избор на купувачот

Повод : Секојдневно, Секојдневно, Забава1.43" Должина : 62см / 24 Како Да Се Мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или

Сезона : Винтергендер : женски материјал : Полиестерокција : дневно, секојдневен стил : Секојдневен Содрж

02" Должина : 71cm / 27 Се препорачува миење раце или машинско перење со ниска температура,Миењето Раце би бил

Еластичен Фустан За Вратоврска За Затворање Женски Летен Фустан Долги Сарафани За Жени Секојдневна Пла

Апепал Блузи За Жени Печати Краток Ракав Vвратот Маици Повик Тренингот Врвови Жените Врвови Информации

+блузи за жени облечени обични 3 / 4 ракави, жени 3 / 4 ракави и блузи, 3 / 4 ракави блузи за жени лето, жени 3 / 4 р

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Удобно е за носење Висококвалитетни материјали : ние користиме висококвалитетни материјали за да ги пр�

Девојките исто така можат да најдат шорцеви во атлетски стилови за трчање или вежбање, како што се шорце

Материјал100% Полиестер.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Блузи, Женски Блузи И Блуза Жени Шарени Маи

Кејбанг Жени Плус Големина Блузи Жени Краток Ракав V Вратот Блуза Божиќ Денот На Благодарноста Пинк Л.О�

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Краток Ракав Тип На �

"ПРИЛИКА" : Овие Женски Врвови Се Одлични За Секојдневниот Живот / Домашна Облека / Пижами Шорцеви / Тр�

Сино за избор Избрана со гроздобер цветни печатени, пред јазол, v вратот, половина ракав дизајн ќе се нап�

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

Нашиот дизајн концепт е едноставен,удобен и модерен Овој Врв е супер мек и изгледа слатко! Носете ја ова

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер, Лесни, Меки и Удобни за Носење...

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен в

Женски Врвови Мода Жени Краток Ракав Градиент Боја Кошула Лето Печатење Чипка Шупливи Завој Блуза Пови�

Карактеристика : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски врв е забавен и симпатичен секојдн�

Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите Ви препорачуваме да користите миење раце со топла в�

Женска Печатена Лежерна Кошула Со Копчиња со Кратки ракави оваа Модна Кратка ракава ткаенината за кошу�

Специјален дизајн На Кружен Врат стил : секојдневна Должина : Редовен метод На Перење : Рачно перење во л�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина На Ракавот : Кратко Јака : О Врато

Scroll