Ново
Женски Летен Бохо Фустан Јазол Преден Длабок V Врат Краток Ракав Цветни Нивоа Обична Забава Плажа Макси Фустани

Женски Летен Бохо Фустан Јазол Преден Длабок V Врат Краток Ракав Цветни Нивоа Обична Забава Плажа Макси Фустани

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Женски Летен Бохо Фустан Јазол Преден Длабок V Врат Краток Ракав Цветни Нивоа Обична Забава Плажа Макси Фустани Женски Летен Бохо Фустан Јазол Преден Длабок V Врат Краток Ракав Цветни Нивоа Обична Забава Плажа Макси Фустани Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Тркалезно деколте Со тесна возбудлива облога,долг ракав,корсетвинтиџ шевове божиќен принт плус Европски стил ви дава ретро и елегантен изглед; силуетата за вклопување и одблесок им ласка на вашите фигури сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Стил : Гроздобер Материјал : Должина На Полиестерските Ракави : Тип На Целосна Шема : Деколте За Печатење : Должина На В-Ѓердан : Колено-должина декорација : несилхуета : а-линија што добивате : 1 х забелешка : поради можните физички разлики Помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот received Size Bust Sleeve Waist Lengths96cm/37.80"24cm/9.45"66cm/25.98"137cm/53.94"M102cm/40.16"25cm/9.84"70cm/27.56"138cm/54.33"L110cm/43.31"26cm/10.24"74cm/29.13"139cm/54.72"XL118cm/46.46"27cm/10.63"78cm/30.71"140cm/55.12"XXL126cm/49.61"28cm/11.02"82cm/32.28"141cm/55.51" Летните кошули се ткаенина што дише, Добро изработена. Овој фустан е толку лесен и многу удобна кошула, оди совршено со шорцеви, фармерки.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски секси оглавник без ракави фустан Без Грб Со печатење На Американско знаме dress Features : 1.It изработен

Женска Модна Чипка Вечерен Фустан Со Три Четвртини Ракави Фустан За Забава Карактеристики На Ластовичк

Деца тинејџерски девојки лето без ракави гроздобер цветни апликации елегантен сладок свечен роденден �

Жените Се Облекуваат, Датира Фустан V Вратот Удобно Линија За Дома Каки, Розова, Жолта, Сива, Зелена, Црна,

Тип : Ками облекување категорија : Редовен стил на Слика : тип На Студиски Модел : Апстрактен Стил : Задебе

Женски Тркалезен Врат Краток Ракав Печатен Шифон Фустан Плисиран Фустан Летен опис1 Специјален печатен

Поврзан Брод За Облека Вратот Без Ракави Рушен Струк Цветен Принт Фит И Одблесокот Дрес Фустан Нега : МА�

Летни Жени Секси Секојдневно Слабеење Без Ракави ОВратот Лента Печатење Резервоар Фустан Опис : израбо�

П7 : дали овој фустан на плажа многу се збрчка? Но, се плашам дека може да експлодира додека сум на бродот?

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см / 43.31 "Полови�

Повод : ова прекрасно црно сатенско мини здолниште е погодно за жени и е совршен избор за секојдневно, со

Големина : S Bust : 82cm / 32.28 '' Sleeve : 57cm / 22.44 '' Должина : 126cm / 49.61 '' 'Големина : M Bust : 86cm / 33.86' 'ракав : 59cm / 23.23' 'Должина

Мода Женски VВратот Повик Ретро Печатени Краток Ракав Лабава Фустан Ве молиме проверете ја табелата пр�

Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате.94 "Половината : 92cm / 36.32 "Должина : 133cm / 52.

Опис : Секси фустан од елек изработен од висококвалитетна млечна свила, мек, лесен и удобен.Дизајнот на ф

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Големина : големината На Кина е помала од

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти.55 '' Полови : 84cm / 33...

Големина (инчи) Должина : 25.98 Биста : 29.92 Половината : 25.59 Колк : 34.65 М Должина : 26.38 Биста : 31.50 Половината : 27.17

13" колк : 100СМ / 39.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.16 "Половинат�

Пакет Вклучувајќи 1xdress Само S2 XLHigh 100% Сосема Ново!!!ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на детал�

Жени Гроздобер Обичен Моден Фустан За Печатење На Ракави Без Ракави Без ракави1 1 Висококвалитетен мате�

Овој фустан е суштинско парче за жешките летни денови кое е погодно за секојдневни, дневни, одмори, плаж�

Стил : Овој Цврст Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпет

Женски Краток Ракав Тркалезен Врат Секојдневна Модна Забава Елегантен Фустан За Печатењеиспроверете Ј

Женска Летна Мода Секојдневен ОВрат Редовни Појаси За Печатење Сезона На Фустани До Подот : Летен Пол : Ж

Scroll