Ново
✪ Лолита Лажни Ракави Манжетни За Зглобови Набраздена Чипка Ѕвездени Светки Разнобојни Лакови Косплеј Нараквица Свадба Матурска Забава Облека

✪ Лолита Лажни Ракави Манжетни За Зглобови Набраздена Чипка Ѕвездени Светки Разнобојни Лакови Косплеј Нараквица Свадба Матурска

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 399.20

Опис : . Карактеристики : . сосема нов и квалитетен. 1 пар мода рачно изработени набразден нараквица лажни ракави рачниот зглоб манжетни. Разбушавена чипка, еластичен зглоб, двослоен декор со лак, сјајна ѕвезда светки украс. Изработен од висококвалитетен материјал од тантела, лесен, мек и удобен за носење. Специјален дизајн за жени и девојки, ве прави попривлечни и уникатни во толпата. Совршен за свадба, фотографија, специјални вечерни настани, матурски, забави, секојдневно носење и така натаму. Спецификација : . Материјал : Чипка. Ширина : апликација. 8см (3.15 инчи). Изборна Боја : Мед Розова, Б Светло Розова, Црна Зелена, Црна, Ц Мача Боја, Кафе, Д Камео Кафеава, Длабоко Сина, Е Темно Црвена, Ф Чад Виолетова, Сива, Светло Сина, Светло Зелена, Виолетова, За Небесно Сина, Вино Црвена. Количина : 1 пар (2 парчиња). Забелешка : . Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи. Нема малопродажен пакет. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Пакетот вклучува : . 1 пар(2 парчиња) х Лажни Ракави(без малопродажен пакет) 1 пар модна рачно изработена нараквица со набраздени лажни ракави манжетни на рачниот зглоб. Разбушавена чипка, еластичен зглоб, двослоен декор со лак, сјајна ѕвезда светки украс. Изработен од висококвалитетен материјал од тантела, лесен, мек и удобен за носење. Специјален дизајн за жени и девојки, ве прави попривлечни и уникатни во толпата. Совршен за свадба, фотографија, специјални вечерни настани, матурски, забави, секојдневно носење и така натаму.

Главните својства

Избор на купувачот

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметнос�

Кошула за кратки ракави на отворено на Wrangler со заштита од 40, големини S5 XL Кога одличните на отворено го п�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Зошто трговска удобност за стил кога можете да ги имате и двете? Врската на вратата на слободното склопу

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Изработено од Premium Super Flex Denim, потпис од Levi Strauss & Co ™ Редовните фармерки за вклопување на мажите нудат низ�

Рачно тафтувана со чиста волна во подигнат куп, заедно со гравирани цветни дезени го прави овој килим во

Подигнете го вашиот декор со кој било килим за фрлање во затворен простор од венец Зачудувачкиот цветен

Колекцијата На Тапети Со Текстури Од Органска Плута Роналд Рединг од Њујорк wallcoverings содржи современа ум

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат постави за BMW 750i 2010 : Дизајнирано прила�

Елегантен, удобен и ласкав софија фармерки на Peplum полите го задржува вашиот изглед полиран и шик од раб�

Дали сакате свеж изглед што не е само трендовски, туку и безвременски? Со својата инспирирана шема, коле�

Донесете современа апстракција во вашиот дом со оваа метална уметност со метал во синиот круг...

Cosmo The Cloth Cuddle Pal е најкул, слаб пријател што треба да се најде! Со супер меко, печатено печатење со starвезди,

Модерен стил од средината на векот пристигнува со Извршниот Канцелариски Стол Бензара Метал и Кожа за д

Уметник : Камерон БруксСубјект : Пејзажапелатива : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткано

Играјте Poysumo Playbeasse of the Hatement Sumo Play Sumo Play во сите видови на неочекувани насоки Ова создава изненадувачки е�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Одете до теретана во овој основен резервоар за изведба од Авиа кој е модерен и функционален...

Колекцијата Андрес прикажува традиционален гроздобер дизајн што ќе даде изјава во секоја просторија с�

Тенок фармерки за подигање со темно индиго миење сребрени фармерки копродукции, женски елисе средно из�

Создадете шарени стилови на еден сосема нов начин со станицата за уредни бои на производителот! Она што

Scroll