Ново
Детска водоотпорен водоотпорен водоотпорен изолирано зимски снег, мало дете, големо дете

Детска водоотпорен водоотпорен водоотпорен изолирано зимски снег, мало дете, големо дете

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 311.52

Водоотпорно/топло/лесно да се вклучи/исклучи со затворено затворање на предниот дел; Изокот е подготвен за снежни денови или за која било студена авантура. Солидна висока 7 инчи со средно теле го горните карактеристики на најлонските панели/авантуристички отпечатоци/лесна водоотпорна гумена обвивка со целосно изолирана обвивка. Сноуе за ладно време на момчиња/девојчиња нуди изградба на отпорна на вода со брза обвивка за сушење за да ги задржи малку нозете суви; Гусиран јазик за да ги задржи остатоците надвор. Отстранлив/Пукана перниче Ева Интол/Поставена обвивка нуди дополнително амортизирање за мали стапала; Премиер 200 грам Thinsulate изолацијата ги одржува нозете топли. Gusseted преден патент овозможува безбедни прилагодувања; Рефлективната каиш за влечење на потпетици е одлична безбедносна карактеристика што го олеснува Вклучувањето/исклучувањето. Трајната лесна мулти -насока на надворешната страна обезбедува апсорпција на влечење/шок/добра отпорност на абразија во снежни или ледени услови.

Главните својства

Избор на купувачот

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

89 Yt Bust : t32 Мтбуст : т104пресврт : т70 Lt Bust : t109пресврт : t75 Женска Големина(См) 1Јака За Кучиња 2 XLt Bust : t130пресврт

Прославете ја својата врска со овој елегантен ѓердан од мијабела солитер Монтирана во треперливо сребр

Парохиската нација за мажи OPN88458 G Патика е опрема за целодневно носење Овие патики се состојат од затвор

ОПИС : 3 парчиња / сет Прекрасен Зајак Автомобил Парфем Мирис Освежувачи На Воздух Излез Пропустлив Парф�

Обезбедува удобна точка на спојот за 3, 16 '' I.D Завршени жици, оценети со максимум 30 засилувачи, лесна за ск

Линсинг, спиење, игри . без оглед на денот (или ноќта), нека го пушти во врвната удобност на панталоните за

Донесете го вашиот тимски дух со овој лесен за транспорт на поладен, прилагодлив во вашиот омилен тим за

Подготвени да се претставиме без обележја, кои се прикажани во различни големини, ова подготвено, уметн�

Уметник : Тадео zavaletasubject : Figutativestyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова е �

МАРУЧИ 2021 ПОТПИС ВОЗРАСНИ РАКАВИЦИ ЗА ВАТА ПАР 21ф контурите НА грбот на Прстите се намалуваат за чисто, �

Главни единечни прицврстувачи на млазници со само чистење во Daisy White 2 Пакувајте ги прицврстувачите на е�

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 5 'кружни измиени црвени кокошкирудници во затворен / �

Лесен стил за носење и за inубување во, фустанот за џемпери на Боемјан Роуз го има изгледот на вашиот омил

Овие водоотпорни пвц чизми за дожд можат да ги одржат вашите стапала суви и топли во дождливи денови или

Scroll