Ново
19ВО ЛЕД ЛЦД КВМ ФИОКА УСБ ДВИ

19ВО ЛЕД ЛЦД КВМ ФИОКА УСБ ДВИ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

2-1 и ISO/IEC 11801; 90° агол тип; работна температура : -25° - 50° C (-13° - 122° F); Дизајниран за категорија 6 каблирање 10-инчен широк лепенка панел е добро прилагоден за домашни и SMB апликации; боја-кодирани етикетирање За Шеми За Жици T568a И T568b вклучуваше 89d ДРЖАЧ За МОНТИРАЊЕ На Ѕид За ВЕРТИКАЛНИ Или хоризонтални Инсталации; организирајте КАБЕЛСКИ ВРСКИ со вклучени врски и означување на порта110 терминални блокови Од Типот Idc (користете Алатка Од Типот 110 Или Krone); Користете со trendnet tc-pdt алатка за удирање (продадена одделно)trendnets 12-ПОРТА CAT6 Незаштитен ѕид Панел за Монтирање со Вклучена Заграда 89d, Модел Tc-P12c6v, Обезбедува ВРСКА Од 250mhz СО 12 x gigabit rj-45 етернет пристаништа. Нередот на контролниот кабел со вклучени отстранливи држачи за поминување на кабелот и врски за кабли. Користете го панелот за закрпи За монтирање На ѕид Cat6 Со Алатката Trendnets Punch Со 110 И Krone Сечила, модел TC-PDT и Rj-11/RJ-45 Алатка За Стегање/Сечење/Лента, модел TC-CT68. СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ TC-P12 C6 V Завртки За Монтажа На Плочи За Брза Инсталација Повеќе Од Производителот една работна станица за пристап и контрола на серверот! ИТ или лабораториските администратори често имаат потреба од брз и сигурен пристап до нивните сервери за распоредување, администрација и активности за одржување. Овој компактен/мини панел за лепенка вклучува И 89д држач ЗА монтирање на ѕид за вертикални или хоризонтални инсталации. Овој 10-инчен панел За монтирање На Ѕид Cat6 е добро прилагоден и за домашни или ЗА SMB апликации. Кога се поврзувате со вашите постоечки аналогни или дигитални квм прекинувачи, LED конзолите На Raritan комбинираат функционалност на видео, тастатура и тачпад за управување со решетка или повеќе лавици на сервери од една работна станица. Површината за пишување над секоја порта им овозможува на корисниците да ги означат соодветните врски. Модуларните LED фиоки НА Raritan, со LED-позадинско осветлување lcd дисплеи обезбедуваат заштеда на енергија и консолидиран пристап до повеќе сервери од една локација. Дизајнот на држачот за монтирање на ѕид во стилот обезбедува брз и лесен пристап до кабелските врски кога е потребно за инсталација или решавање проблеми.

Главните својства

Избор на купувачот

Временски Капак ПриклучокКомпатибилен со 20012006 BMW 330 Ci Note : Ванос Домување Слепи Приклучок Компатибилен с

Натопи Пердув Пенкало, Мастило Пенкало, Канцелариски Материјал Подарок Кутија Антички Калиграфија Пен�

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка ❀ СОВРШЕН БОЖИ�

Совршен е и за родендени, забави, тушеви, свадби, настани и сите други ваши сезонски потреби за подароци..

30мм Божиќно Божиќно Дрво Топче Балон Виси Домашна Забава Украс Декор 24пцдескрипција : Моден дизајн, 100% С

2" Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика британија Големина : 12 Еу Големина : 38 Биста : 100см / 39.5" ПОЛОВИНАТА :

Овој Тренд Меѓународен Марвел Играчка СводХалк Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни у�

Убава Божиќна Колекција Облека За Чорапи За Деца е најдобриот избор за Вашиот Божиќен Подарок! Оваа Грд�

Работи Со Лаптопи : Apple Mac Book, Pro, Air / Acer Aspire V, Chromebook, V Нитро, V5, Switch, C720, Еден 10 / Alienware 17, 15, 13 / AorX3 Плус v5, Плу�

Генерации квалификувани занаетчии ја обликуваа декоративната инспирација зад овој традиционален тепи

Топол, смел нордиски племенски дизајн ткаен во богати, природни бои Неговиот потресен ефект на четка да�

Домашна Кралица донесе за вас декоративен килим за вашата канцеларија, студентски дом, ден, дневна соба,

Мојот Втор Божиќен Дедо мраз Со Бонбони Трска Бебешка Маица, совршена за втората Божиќна сезона на внук�

Тим Италија фудбал љубовник Дете Долг Ракав Маица со потресени знаме На Италија и фудбалска топка вели �

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Тексас Панталони,Жени Фармерки Дами Висо�

Големина Табела : Големина : XL Биста : 108cm / 42.52" ракав : 19cm / 7.48" Рамо : 40cm / 15.75" Должина : 75cm / 29.53" Големина : XXL Б�

Scroll