Ново
Чада за патувања во миленичиња Хомо, преносна склопувачка торба за миленичиња, торба за патување со мачки, сива боја

Чада за патувања во миленичиња Хомо, преносна склопувачка торба за миленичиња, торба за патување со мачки, сива боја

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Започнува со мерење на вашето домашно милениче и потоа се осигура дека максималната граница на тежина (20 килограми) не е надмината. Пет влезови во експанзија, полесно да се внесат. Тежина : (lbs) 3. Големина на пакување : 17,70"*13. Оваа миленичиња е погодна за мачки со средна големина, големи мачки или мали кучиња, особено за домашни миленици чии родители имаат повеќе од 2 мачки. Погодно е за патување со долги растојанија/автомобил/воздушен пат/ветеринарна посета. Многу погодно за патување со долги растојанија/автомобил/авиони/ветеринарни посети/празници/можни одложувања на аеродромот/чекање за стопирање/употреба на семејство/домашна миленичиња, итн. Големина на производот : 18. Опремено со 3 големи вреќи со мрежи доволно за складирање. Боја : сива. Тежина (lbs) : 3. Цврста челична рамка : Надградениот дизајн на структурата на челичното влакно гарантира дека торбата за миленичиња нема да се деформира или да се врели, а врвот нема да пропадне, а стабилноста ќе биде подобра. 3 Големи мрежни торби за складирање : Погодно е да се чуваат храна за миленичиња, закуски, ветеринарни сертификати или снабдување со отворено (документи/закуски/играчки/душеци/хигиенски кеси/влажни марамчиња). Спецификација Главен материјал : платно. 3 Отстранлива подлога : Според двојните барања за дишење и удобност на кафезот за миленичиња, 2 -те странични влошки и долната главна подлога можат да бидат одвоени или комбинирани, обезбедувајќи различни опции за појавување на топло во зима и ладно во лето.

Главните својства

Избор на купувачот

35 " 106cm / 41 Пакет : 1 маица врвот во пакет Благодарам! Мало бебе девојчиња и женски виножито Мама маица пој

Uxcell 510 Ohm 1w € 5% Толеранција Оска Олово Метал Оксид Филм Отпорник 100 Count Metal оксид филм отпорници надминува�

Бојата и буквар во боја е врвен квалитет, 100% акрилна обвивка која обезбедува одлична скрие и адхезија со

Карактеристики : * Чувајте Ја Вашата Опрема Безбедна и Организирана : со прилагодливи разделувачи, внатр

Карактеристики : *висока прецизност алатка мелење голем капацитет чип елиминација, висока ефикасност и

Удобно, топло и дише, оваа качулка за пуловер е совршен придружник од игралиштето до кафетеријата...

Специјални дами мода цз прстен со висок квалитет зачудувачки популарен накит во солидна 14к Злато Баран

Плажа Пети Модни Сандали Женски Пети Клип Женски Летен Клин Клип Дното Сандали Плута Клин Сандали За Же�

1 пара Чорапи ЗА Бебиња 3Д Цртани Животни Подни Влечки Меки Чорапи Од Цевки За Момче и Девојче Големина ш�

Без разлика што подготвувате во кујната, вашата даска за сечење треба да биде издржлива, безбедна и прив

Полициското издание на Кид Моторц Шевролет Расинг Камаро е совршено за децата да се возат низ соседство

Техниката обезбедува брилијантен ефект на боја и мазна завршница што е невидена Од спалната соба до дне

Овој производ е опремен со три независно контролирани полесни приклучоци и четири УСБинтерфејси, кои м�

Покрај тоа, рамката за кревет е завршена со облога на површински прав што обезбедува дополнителна зашти

Стотник Ласерски Знак Кец На Десетка Корисно Место 5 Во Х 7 Во Средно Име На Брендот : Стотник Јазик : Англ�

Тема : Флорална и ботаничка стил : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, црна матка, акрилна трговска м

Силиконски Восочни Шпатули, Црвена Handономска Рачка Лесно Стапчиња За Отстранување На Влакна Со Соодвет

Големина : 3,5 см х 6,6 см ( )Класификација : ножици за нокти, Отворач, Синџир На Клучеви Карактеристика : Мулт

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Премиум мешавина едно порција кафе што го нарекуваме "Оригинално Печење" Ова е нашата потписна мешавина

Натали Авондет претставува прекрасно 14х12 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов " Пр�

Тен Акварел Памучна Растителна Ткаенина е дел Од Така Бог Направи Колекција На Земјоделски Ткаенини от�

Tech circle phone cae е компатибилен со iphone 14 (6,1инчен) 2022 ослободување; се вклопува совршено и цврсто; компатибиле

Споделете ги вашите возбудливи вести Со Нашите Единствени Најдобри Браќа Се Промовираат Во Големиот Бр

Изградена за удобност, оваа 3пакет на машки перничиња со перничиња за престојување, ќе ги задржи нозете �

Scroll