Ново
Cat-5e Moed Shieed Patch Cable, STP

Cat-5e Moed Shieed Patch Cable, STP

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 271.84

Tripp Lite N105-025-GY CAT-5 E обликуван заштитен кабел, STP (25 FT); Ги штити мрежните податоци од RFI/EMI; Образецот Boot обезбедува дополнително олеснување на вирусот STP Cables имаат 2 заштитени конектори со злато обликувани со злато RJ45 со интегрално олеснување на вирусот; Оценето за комуникација од 350 MHz/1 Gbps; Сиво; Овој кабел за заштитени лепенки со облик на мачка-5 E, STP (25 FT) е висококвалитетна ставка за мрежни кабли и додатоци од нашиот домашен театар и прилагодено инсталирање ТВ, кабли за додатоци за проектори и домашни театар, Конектори и додатоци CAT-5 E/6 Колекции на кабли во кабли во Намалена цена под 20 долари, неверојатна зделка што не можете да ја пропуштите. Секогаш се испорачува брзо и точно и доаѓа со 100% гаранција. Купете ги вашите кабли, додатоци и целата своја електроника од нашата широка колекција на електроника во доверба и заштедете над другите трговци на мало. Ги штити мрежните податоци од RFI/EMI. Образениот багажник обезбедува дополнително олеснување и издржливост на напор. СТП -каблите се карактеризираат со 2 заштитени конектори со злато обликувани со злато RJ45 со интегрално олеснување на вирусот. Оценето за комуникација од 350 MHz/1 Gbps. Сиво.

Главните својства

Избор на купувачот

Задоволете ги слатките заби на сите со сервирање торта на Нашите Квадратни Црни Лилјаци Хартиени Чинии

Покажете ја вашата верба во Америка Обликувани како крст и дизајнирани со црвена бела и сина боја овие е

Опис на брендот : Ниту Една Работа На Сопирачките не е завршена без замена на потребниот хардвер за сопи�

Каролини Богатства SS8151 PW1414 Affenpinscher Ткаенина Декоративна Перница, 14hx14w, Разнобојна Ткаенина Декоративна

Исклучителниот дизајн на оваа када и славина за туширање вкусно ја додворува елегантната архитектура н

Овие Трендови Меѓународни Седумте Смртни Гревови : Сезона 3Клучниот Уметнички Ѕиден Постер е дизајнира�

Мотеги Трки беше замислен со една мисија во умот, перформанси Поттикнати од иновациите во мотоспортот и

Уметник : Вилоу Веј Студиос Предмет : Пејзаж : Модерен И Современ Тип На Производ : ГалеријаЗавиткана Пла�

Барате одлична поддршка за грбот? Столот ОД Серијата ПОЗИ НА ОФМ обезбедува флексибилност и структура ш

Дизајниран заедно со зависниот риболов тим во Северозападниот регион На Пацификот, новите Зависници Од

Редење биро послужавник не бара мислења Купишта хоризонтално на уникатен редење слотови за" едно парче

Толку лесен и мек сега ова е маичка за љубов Ултра лесен, ултра мек 100% плетен памучен фин дрес (Лесен Чели

Ставете го вашето софистицирано чувство за стил на целосен приказ Оваа прекрасна колиба за пишување зр�

Карактеристики јасна сијалица за замена."месечини" клин база светилки.Клин база.Сијалица база т5 клин.Бо

Каролини Богатства BB1037BLBNPW1414 Burlap Пеперутка И Кафеава Платно Ткаенина Декоративна Перница BB1037, 14 Hx14 W, Пеп

Колекцијата сонце Н ' Сенка од Вејверли нуди свежа перспектива на килимите на отворено Возбудливите пал

Овој Непобедлив Плетен Боксерски Краток Синсинати бенгалс е изграден за да ве одржува удобно и ладно це

Ова е Сребрен Додаток За Срце Вистинска Метална Кожна Јака За Кучиња Портокал 24 Квалитет направен дизај

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Соберете Црна И Сива Типографија Врамена Ѕидна Уметност ве потсет�

65% полиестер, 35% претходно памучна двојна пике; технологијата Dryblend ' ® обезбедува својства што ја отстран

Scroll