Ново
Крем На Природата-Масло Од Арган Мазен Сјај Издува Крем

Крем На Природата-Масло Од Арган Мазен Сјај Издува Крем

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Омекнува и контролира разлетување со егзотичен сјај. Мароканско масло од арган за егзотичен сјај, храна и заштита Овој лесен крем ја штити косата до 450 степени Ф за време на процесот на сушење и ја измазнува косата за подобрена управливост. Оставајќи ја косата полна со тело, без разлетување и со егзотичен сјај. Со американски и не-американски компоненти. Откако ќе го исплакнете регенераторот за коса, нанесете по потреба на влажниот, отплеткан дел од косата, исушете еден по еден дел и пеглајте за свиленкаста, елегантна завршница. Не дозволувајте производот да се исуши на косата пред сушење. Не исплакнете. Сертифициран Природен*. Заштита Од Топлина До 450°F. Измазнува И Контролира Разлетување Со Егзотичен Сјај . Без Нафта**, Минерално Масло**.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој Тренд Меѓународен Марвел Кинематографски УниверзумСпајдермен Во Ѕидниот Постер На ПајакотПанел

Дијамантските ленти На Ризи Дома Печатени Нагласени Дијамантски Ленти Декоративна Перница за Фрлање д�

Изработени во 14 каратно бело злато овие обетки од роден камен во септември ќе додадат совршена боја на с

Safavieh Природни Влакна NF653 A Рачно Ткаени Природни Килим Колекција На Природни Влакна на затворен простор

Дизајнерската Куќа Брукингс Кабинети за Суета за Бања нудат изглед што ќе одговара на секој стил, од рус

3.7 мл., 50% полиестер, 25% памук со прстен, 25% вискоза; полиестерот ја задржува формата, удобноста на памукот �

Овој резервоар за гориво за замена е прецизно дизајниран за да одговара на вклопувањето и функцијата на

Овој Тренд Меѓународен СтарфилдКлучен Уметнички Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разноб

Budge Индустрии Екстремни Должност Мотоцикл Покритие, Водоотпорен Заштита За Складирање и Приколка, Пове�

Висина на купот : 0,5 инчи Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направен�

Се Што Сакам За Божиќ Класичните Божиќни Честитки ОД ЛАНГ се елегантен начин да испратите честитки од с�

Каролини Богатства CK6787 GF Њу Хемпшир Црвено Пилешко Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобој

Уметник : Студио За Лиценцирање Уметност Предмет : Типографски Стил : Модерен И Современ Тип На Производ

Терапијата со длабоки продорни пори помага да се смири кожата воспалена од акни и да се апсорбираат виш�

Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уме

Осветлете ја секоја просторија со Овој СТРИП Бетмен Храбриот И Задебелен Ѕиден Постер Врамени Трендов

Додека Престолонаследникот Ноктис и неговите тројца најдобри пријатели тргнаа на патување да се венча�

Уметник : Џесика Путнамсубјект : Мртва Природа : Еклектичен Тип На Производ : Уметност На Платно Завиткан

Scroll