Ново
Плоштад Final Финалето ФАНТАЗИЈА XV Ден Издание-Пред-Сопственост

Плоштад Final Финалето ФАНТАЗИЈА XV Ден Издание-Пред-Сопственост

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Додека Престолонаследникот Ноктис и неговите тројца најдобри пријатели тргнаа на патување да се венчаат со неговата свршеница Луна, страшна трагедија ја снајде неговата земја. Под маската на мирот, соседната Империја Нифлхајм го напаѓа кралството Луцис, прекинувајќи ја неговата врска со неговиот татко Кралот Реџис и Луна. Со нивното безгрижно патување претворено во борба за преживување, Ноктис и неговата екипа мора да најдат сила да ја вратат својата татковина во свет на опасност, мистерија и чудење. Конечната ФАНТАЗИЈА XV е следната еволуција на светски познатата серија на видео игри, со висцерални битки преполни со акција, фантазија базирана во реалноста и колосални чуда што треба да се видат. Конечната ФАНТАЗИЈА XV е поставена да го дефинира стандардот на оваа генерација за игри. Вратете го вашиот престол - Побарајте ја вистината и вратете го она што со право ви е одземено. Сага за нераскинливи врски-Доживејте трогателна приказна за сродство помеѓу татко и син, љубовници вкрстени со ѕвезди и доживотни браќа по оружје. Брза, флуидна и стратешка борба - Подгответе се со различни различни оружја никогаш порано искусни во Финалната Фантазија. Најширокиот свет за откривање-универзумот На Еос е богат со разновидни пејзажи, мистериозни зандани и застрашувачки ѕверови во битка. Еднодневното Издание го вклучува Оружјето Масамуне ДЛЦ-Додадете го легендарниот Масамуне во вашиот арсенал и исечете ги непријателите на големина!. ОЦЕНКА НА ЕСРБ : ТИНЕЈЏЕР СО Блага Крв, Јазик, Делумна Голотија и Насилство.

Главните својства

Избор на купувачот

Генерации квалификувани занаетчии ја обликуваа декоративната инспирација зад овој традиционален тепи

Автоматски Менувач Планината Автоматски Менувач Планината Се Вклопува Одберете : 19941996 BUICK ВЕК 6 Cyl 3.1 L 19851

Чоколадо За Одење Од Колекцијата На Селото Лемакс Санта Вондерленд Село Лемакс# : 62300 Додаток Материјал

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Беверли Хилс Поло Клуб Дете Момче Затворени Пети Спортски Сандали Практично затворање со кука и јамка з

Содржина на пакетот : Пакетот вклучува : 1 парчиња табела со големина На Комбинезон : Големина Сад ВЕЛИКА

Има многу простор за креативност и лукавство со Овие Градежни Блокови На Креола во 36" Џиновска Цевка За �

Овој Принцеза Принцеза Врамени Сликарство Печатење е врвен квалитет Giclee печатење на висока резолуција

Изработени од подобрени полипропиленски предива, Килимите Адирондак истражуваат стилски прекумерна б�

Имајте време од вашиот живот да ловите во дивината, сето тоа од удобноста на вашиот дом, Со Ловечкиот Сет

Сите картони за испорака се или 100% рециклирани по потрошувачите или се направени од рециклиран картон И

Хипнотизирајќи во елементи и од нијанса и од дизајн, овој сјаен килим нуди крајно исклучителен додаток �

Име на ткаенина : Најлон Содржината на Главните Состојки На Ткаенината : 35 Состојки За обложување : Содрж

Scroll