Ново
Чесапик Астор Сребрена Текстура Позадина

Чесапик Астор Сребрена Текстура Позадина

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 784.00

Астор Сребрена Текстура Позадина Од Чесапик. Оваа позадина дава навестување на гламур на ѕидовите додека останува суптилна. Бисерна сребрена текстура со беж акценти додава допир на сјај на крем позадина. Астор е неткаен, непастен позадина. Астор Сребрена Текстура Позадина е непастен неткаен материјал. Оваа позадина има повторување од 21 инчи со директно совпаѓање и може да се пере и да се соблекува. Позадината доаѓа на ролна со димензии 20,5 инчи на 33 стапки и покрива околу 56,4 квадратни метри. Чесапик позадини се класично убави. Секоја колекција се центрира околу тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја долови суштината на стиловите како крајбрежен шик, француска земја, рустикален шарм и традиционална елеганција. Висококвалитетните обрасци се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Чесапик Малопродажба Астор Сребрена Текстура Позадина Печатени на непастени неткаен материјал. Залепете го ѕидот. 21-во повторување, директно совпаѓање. Перење и соблекување. Лесно исчистете со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од ѕидот без да остави никаква поддршка зад себе. Доаѓа на ролна која е широка 20,5 инчи и долга 33 стапки. Покрива околу 56,4 квадратни метри.

Главните својства

Избор на купувачот

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Влезете во акција Со Ураганот Сол Справи Најлон Обложени Челик Лидери Риболов Опрема, Црна, 30#, 12", 6пакет

Овој Тренд Меѓународен Марвел Вандавизија Заедно Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разно

Изработени од подобрени полипропиленски предива, Килимите Адирондак истражуваат стилски прекумерна б�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Ова куќиште на термостатот за ладење на моторот за замена е дизајнирано да одговара на вклопувањето и и�

Рафаел Саис Додаток За Ноќта На Вештерките Рафаел Саис Додаток За Ноќта На Вештерките : Вклучува близна�

Дрезденскиот салон / сервер е нова изведба во класичен стил, завршена во златна патина со навестување на

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со �

Надградете ја вашата колекција тексас со оваа стилска опција ОД ЕВ1 Направено од мека памучна ткаенина �

59"Size : XXL: 12 EU : 42 Bust : 125cm / 49.47"Shoulder : 55cm / 21.05"Length : 66cm / 25.21"Sleeve : 53cm / 20.29"Shoulder : 52cm / 20 ● Забелешка : темносини јакни

Амортизацијата 60 Е Дизајнирана да Ја Користат Изведувачи На Климатизација / Станбени објекти, Техничар�

Ова управувачко вратило директно ја заменува оригиналната опрема на специфични апликации за возила...

Овој Тренд Меѓународен Академски Предизвикан Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојн

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Х

Донесете ја дома радоста На Замрзнатиот 2 На Дизни со нередбесплатно искуство со боење на сјајот! Овој К�

5.2 мл., претходно намалена 100% Удобностмек памучна лента од рамо до рамо со двојна игла зашиена лежечка ја

Scroll