Ново
Кенвуд П-В3041С 12 Натоварен Сабвуфер Комплет

Кенвуд П-В3041С 12 Натоварен Сабвуфер Комплет

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1583.84

Карактеристики врвна Моќност 2000wrms Моќност 300wpp Конус со Шема На Дијамантска Низа Контролирана Spider4 ® Импеданцестеел Решетката На Решетката Вклученх - Мотив Капа - Мотив Капа ја контролира фреквенцијата на резонанца и ја намалува непотребната фреквенција давајќи моќен и цврст бас одговор.Затворен Јарем со Напредна Контрола На Протокот На Воздухсабвуферот има робустен систем за термичко управување имплементиран со Дизајн На Затворен Јарем Од Алуминиумска Бобина и Напредна Контрола на Протокот на Воздух.Амортизерот оптимизиран за пајакот контролиран Од стрес го контролира стресот и ја зголемува механичката издржливост.Достапни се повеќе Опции За Позицијапред задни или надолни опции за инсталација.Дизајн на наклонет Грб Лесно се вклопува зад задното седиште на ТЕРЕНЕЦОТ и е поефикасен во потиснување на стоечките бранови кои обично се појавуваат во стандардно квадратно куќиште. Капачето со х-Мотив ја контролира фреквенцијата на резонанца и ја намалува непотребната фреквенција, давајќи моќен и цврст одговор на басот. Робустен систем за термичко управување, имплементиран со Алуминиумска Бобина, Дизајн На Затворен Јарем и Напредна Контрола на Протокот на Воздух. Компјутерски оптимизираниот амортизер го контролира стресот и ја зголемува механичката издржливост. Заоблената форма на пристаништето ја намалува отпорноста на проток на воздух и создавањето бучава. Наклонетиот дизајн на грбот лесно се вклопува зад задното седиште на ТЕРЕНЕЦОТ и е поефикасен во сузбивањето на стоечките бранови.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : 110 Препорачана Возраст : 34 Години Биста : 63см / 24.80" Должина : 40см / 15.75" Големина : 120 Препорачана В�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Доставете го вашиот простор со овој дизајнер Хамилтон плетенка кафеава тонови луксузна фрлање перница

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Оваа прекрасна апстрактна транзициска форма црна IV платно уметност се печати со употреба на највисок к�

Приказните Се добри за некои работи, но кога станува збор за вистинскиот шеф, се работи за тебе, Мамо Оди

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, ова подготвено уметничк

Обезбедува удобна точка на спојот за 3, 16 '' I.D Завршени жици, оценети со максимум 30 засилувачи, лесна за ск

Уметник : Тадео zavaletasubject : Figutativestyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова е �

Нашите пантолони со џогер се совршени за да се мешаат и да се совпаѓаат со нивните омилени каросерии, ма�

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee...

Покажете ја гордоста на вашиот тим и трансформирајте го ентериерот на вашите автомобили со корица на во

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате ✈ ✈Машки Товарни Работни Панталони Редов�

Парохиската нација за мажи OPN88458 G Патика е опрема за целодневно носење Овие патики се состојат од затвор

Овој Кадифен Мини Украс е со забавна големина и без разлика дали ги украсувате салите, украсувате дрво и

Scroll