Ново
Подготвен За Напад Ајкула Од 1 Одделение Прв Ден На Детски Дуксер Од Прво Одделение

Подготвен За Напад Ајкула Од 1 Одделение Прв Ден На Детски Дуксер Од Прво Одделение

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 459.84

Карактеристики. 1. пуловер, графички модел, долг ракав, плишана постава, кружен врат, врвот на дуксерот. 2. Изработени од висококвалитетни влакна, дише. Удобно за носење. Мека и дише, удобна за носење. 3. Совршено одговара со фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа за чист изглед. Задолжителен врв за вашиот плакар. 4. Супер удобно, лабаво вклопување, лесно и стилско. Нема. Нема штета на кожата. Погоден за секојдневно носење, забава итн. 5. Машина за перење. Се препорачува нежно рачно миење со вода на собна температура, не белење или миење со топла вода. Предупредувања. 1. Азиската големина е помала од големината НА САД/ЕУ/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, ве молиме споредете ја и измерете ја големината пред купувањето. 2. Поради ефектот на мониторот и светлината, вистинската боја може да биде малку поинаква од бојата на сликата. 3. 3. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-3 см. Опис На Производот. Боја/стил : како што е прикажано на сликата. Тип На Ракав : Долг Ракав. Големина,Градите,Должина,Ширина На Рамената, Должина на Ракавот деталите се целосни, кохерентни и убави. Атрактивен и стилски дизајн кој ќе ве направи модерен. Доверлив продавач со добар квалитет, го заслужувате тоа. Сите онлајн производи се на залиха, ве молиме слободно купете, ние ќе ви испратиме за прв пат. Секојдневен, Дневен, Салон, Отворено, Спорт, Забава, Играње Улоги.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Пенгпенгфанг од Пазарот На Џојбај.Спецификации

Hvy Должност Ладење ОЕМ # : 52014787 ACFITS : 2016 година 2016 година Grand Cherokee 75th Годишнината 3.6 L V6 FLEX SUV 4Вратата Автома�

●Уникатен Дизајн●Нашата мисија е да ви донесеме поинаква футрола за телефон.Дизајнерите комбинираат �

Навртките За Навртки На Тркалата на Дорман се дизајнирани и конструирани според строгите стандарди за �

Миленичето Life ® "DentaCone" Tpr Третираат Издавање И Чистење На Забите Издржливата Играчка За Кучиња е составе

Оем Одделение Каталитички Конвертор (52015) Од Магнафлоу Конфигурација На Конверторот : Директно Вклопува

Мастерверзната акциона фигура На Стратос ги оживува Мајсторите на универзумот водач На Луѓето Од Птици

Карактеристики : Сосема нов и Висококвалитетенавтоматски Тешки Чаши за Пиење Вода Од Живинаоваа Чаша е

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

Прекрасен, сребрен и родиумски прстен кој е задолжителен за секоја колекција Овој прстен се одликува со

Ампаро синиот капак Од Пирекс 7201 КОМПЈУТЕР одговара на садот за мешање Пирекс од 4 чаши (се продава оддел

Акцијата на мевот принудува 3000 кубика воздух во надувување Оваа пумпа за стапала е погодна за надувувањ

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

Предмет : мапстил : современ тип на производ : сребрена рамка, црна подлога, Акрилна Заштитна Марка Ликов�

Scroll