Ново
Чувар чувар суво масло еликсир, масло од мл

Чувар чувар суво масло еликсир, масло од мл

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 127.84

За здрава коса, скалп и кожа! Curl Keeper Shaw Oil Elixir е богато и декадентно масло преполно со Омега 3, 6 и 9 - совршено измешано за да се навлажнува, смири и негува. Регенерација на анти-стареење на клетките за слаба и сува коса и кожа. Хидрати за да се елиминираат чешање и слабост од сув скалп. Остава коса супер сјајна и мека една недела со единечна употреба. Богатите чисти масла брзо навлегуваат оставајќи ја кожата супер мека, избалансирана и свежа без мрсно чувство. Мулти-задача третман што го обновува и поправа вашиот скалп, коса и кожа на клеточно ниво. Додава мекост и сјај.

Главните својства

Избор на купувачот

21 и ISO / IEC 11801; 90° агол тип; работна температура : 25° 50° C (13° 122° F); Дизајниран за категорија 6 каблирање 10ин�

Инспирирани од прекрасен дизајн на вино, приврзоците На Зин се уметнички формирани од едно големо парче

Овој Тренд Меѓународен СтарфилдКлучен Уметнички Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разноб

Budge Индустрии Екстремни Должност Мотоцикл Покритие, Водоотпорен Заштита За Складирање и Приколка, Пове�

Материјалот и конструкцијата обезбедуваат долготрајна канта што можете да ја користите одново и однов�

Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уме

Каролини Богатства CK6787 GF Њу Хемпшир Црвено Пилешко Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобој

Trw управувачот вратоврска крајот е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изр

Ако барате удобност, ја најдовте со нашата еластична пантолона за дуксери Изградена за да биде и мека и �

Лореал Париз Непогрешлив 8 Часовен Про Хидратантен Сјај За Усни, Розов Топаз, Непогрешлив 8 ЧАСА Ле Сјај �

Дополнителните Меки Памучни Чорапи на галива се дизајнирани со страст и за модата и за удобноста Овие ч�

Удобноста при возењето може да биде важна, но враќањето На Контролата на Возењето на возилото...

3.7 мл., 50% полиестер, 25% памук со прстен, 25% вискоза; полиестерот ја задржува формата, удобноста на памукот �

Уште во раните денови на новата автомобилска индустрија, Дејко(Р) прво развиваше vпојас со суровата конс

Висина На Купот : Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие �

Профил 1 ви РедПокриеност На Подножјето и 2 ри РедПокриеност На Подножјето На Црниот Под (744041006) од Вести

Safavieh Природни Влакна NF653 A Рачно Ткаени Природни Килим Колекција На Природни Влакна на затворен простор

Направете свој тропски рај Подгответе се за следната најжешка работа во трансферите на топлина! Прилаг�

Совршен подарок за секоја Медицинска Сестра Дајте подарок на таа специјална Медицинска Сестра тие ќе п�

ЛЕЖИШТАТА НА СКФ Тркалата и Единиците На Центарот се оригинална опрема на повеќе од 90 милиони возила ши�

Патот До Никаде, е вешто Направено Модерно и современо уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатн

Овој Тренд Е Бизарна Авантура На Џоџо Сезона 3 Клучниот Уметнички Ѕиден Постер е дизајниран со висококв

Scroll