Ново
Кингстон Месинг КБ во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Хром

Кингстон Месинг КБ во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Хром

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Централно поставените славини за бања се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Централната славина За бања Виндзор од 4 инчи и нејзината избрана цврста месинг конструкција и премиум полиран хромиран финиш треба да го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Систем за касети без перење без капка. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци. 4-1/2" излив дофат. 3-1/2" висина на изливот. 1-13/16" расчистување на изливот. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на вода на 60 ПСИ. Во согласност Со калифорнија енергетска комисија наслов 20.

Главните својства

Избор на купувачот

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

Домашна Кралица донесе за вас декоративен килим за вашата канцеларија, студентски дом, ден, дневна соба,

Карактеристики : Дермална Основа За Сидро Изработена од висококвалитетен Титаниумски материјал Г23 без

Хипнотизирајќи во елементи и од нијанса и од дизајн, овој сјаен килим нуди крајно исклучителен додаток �

Делфи Контрола Рака Черупка, Со Планината Делфи Контрола Рака Черупка, Со Монтирање Одговара Изберете :

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

Име на ткаенина : Најлон Содржината на Главните Состојки На Ткаенината : 35 Состојки За обложување : Содрж

Богатствата НА каролина SS8267 OVMT Weimaraner Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични weimaraner у

Има многу простор за креативност и лукавство со Овие Градежни Блокови На Креола во 36" Џиновска Цевка За �

Сите Детски И Бебешки Чевли Препорачана Возраст : 1111, 5 Години Големина : 33 внатрешен дијаметар : 22см / 8,66 "

Генерации квалификувани занаетчии ја обликуваа декоративната инспирација зад овој традиционален тепи

Каролини Богатства BB2921 JMAT Ирски Волчјак Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде М

30мм Божиќно Божиќно Дрво Топче Балон Виси Домашна Забава Украс Декор 24пцдескрипција : Моден дизајн, 100% С

Топол, смел нордиски племенски дизајн ткаен во богати, природни бои Неговиот потресен ефект на четка да�

Scroll