Ново
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полирани Овални Обетки Со Обрач

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полирани Овални Обетки Со Обрач

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Едноставни, но софистицирани овие обетки со овален обрач од 10 каратно жолто злато сигурно ќе воодушеват. Навистина секојдневен придружник, овие обетки безвременски обрачи од 23, 86х17, 25мм се прицврстени со затворачи за жица и спојка за правилно и совршено држење. Метална Тежина : 1,24 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетки : Овални Обетки Со Обрачродот : женско затворање : Седло Метал : Златно Карат : 10 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 23,86 мм х 17,25 мм, дебелина од 3,5 мм вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Перу 10кт Злато Полирани Обетки Со Овални Обрачи од 3,5 мм : Изработени во 10кт жолто злато3, 5мм ширина на ширина лесна цевка полирана завршна обетка со жица за спојка.

Главните својства

Избор на купувачот

Патриша Пинто претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 15х15 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Освежете го плакарот и земете си сандала за каиш на глуждот Менди Оваа класична сандала со две ленти со �

Tech circle phone cae е компатибилен со iphone 14 (6,1инчен) 2022 ослободување; се вклопува совршено и цврсто; компатибиле

Изградена за удобност, оваа 3пакет на машки перничиња со перничиња за престојување, ќе ги задржи нозете �

Плажа Пети Модни Сандали Женски Пети Клип Женски Летен Клин Клип Дното Сандали Плута Клин Сандали За Же�

Морски накит, е вешто направено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна бела боја,

Силиконски Восочни Шпатули, Црвена Handономска Рачка Лесно Стапчиња За Отстранување На Влакна Со Соодвет

Однесувајте се кон себеси или вашите најблиски на искра на овој зачудувачки обетки од обетки за обетки �

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Пејзажцил : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано платно Артти

Удобно, топло и дише, оваа качулка за пуловер е совршен придружник од игралиштето до кафетеријата...

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална уметност на црвениот кру

Стотник Ласерски Знак Кец На Десетка Корисно Место 5 Во Х 7 Во Средно Име На Брендот : Стотник Јазик : Англ�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Scroll