Ново
Дорман 917-Електромагнетниот Тајминг На Променливиот Вентил На Моторот за Специфични Модели Одговара: 2009-ШЕВРОЛЕТ ТРАВЕРС, 2012 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА

Дорман 917-Електромагнетниот Тајминг На Променливиот Вентил На Моторот за Специфични Модели Одговара: 2009-ШЕВРОЛЕТ ТРАВЕРС,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2912.80

Овој електромагнет на променливиот вентил на моторот (VVT) е прецизно дизајниран за да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот vvt електромагнет. Изработен од квалитетни материјали за долг работен век, тестиран е за правилни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - овој vvt електромагнет е професионално дизајниран да одговара на функцијата и перформансите на акциите на одредени апликации на возилото. Издржлива конструкција - овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбеди долг работен век. Одлична вредност-vvt електромагнетот е изграден за да работи како оригинален квалитет на опремата по конкурентна цена. Тестирано возило-претрпе тестирање на возилото за да обезбеди правилно вклопување и перформанси. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Буик Привлечност : 2005, 2006, 2007, 2008, 2010 Буик Енклава : 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020. Буик Лакрос : 2005, 2006, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 Бјуик Рандеву : 2004, 2005, 2006 КАДИЛАК АТС : 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019. КАДИЛАК КТС : 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 КАДИЛАК СРХ : 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 КАДИЛАК СВ : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011. КАДИЛАК ХТС : 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 Шевролет Камаро : 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Шевролет Каприс : 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 Шевролет Каптива Спорт : 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016.

Главните својства

Избор на купувачот

Покрај тоа, рамката за кревет е завршена со облога на површински прав што обезбедува дополнителна зашти

Однесувајте се кон себеси или вашите најблиски на искра на овој зачудувачки обетки од обетки за обетки �

Уметник : Valarie Wadesubject : Floral Style : Modern & Cote Moper Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у

Уметник : Филип СаинтеЛаудсибјект : Пејзажцил : Современа Производ Тип : Галерија обвиткано платно Артти

Влезете во празнично расположение со оваа празнична капа на Дедо Мраз со тело и кадифен манжетен...

Плажа Пети Модни Сандали Женски Пети Клип Женски Летен Клин Клип Дното Сандали Плута Клин Сандали За Же�

Морски накит, е вешто направено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна бела боја,

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална уметност на црвениот кру

Пакетот за кора од лична пица Kontos содржи две седуминчни, рачно истегнати кора од пица со маслиново масло

Започнува со мерење на вашето домашно милениче и потоа се осигура дека максималната граница на тежина (2

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Конструиран од висококвалитетни материјали, повеќе гроздобер стил на креветот за метална платформа во

Оваа прекрасна црна и златна планинска пејзаж V Canvas Art се печати со употреба на највисок квалитет на маст

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години.000 слики годишно Завитката со галерија е метод за исте

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачите од Ли Среден Подигање подигање Jeanан седи веднаш под при�

Започнете непречено со животот со џокејски слабеење кратко Контролниот панел од 360 стомаци нуди удобно

Уметник : Pixie Pics Subject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано пла�

LG K3 Folio Pallet The Телефонски случаи Три странични џебови за кредитни картички, визиткартички и други дневни

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка п�

Тема : Флорална и ботаничка стил : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, црна матка, акрилна трговска м

Донесете во вечен, елегантен безгрижен изглед на кој било простор за живеење со панели за прозорци на пр

Освежете го плакарот и земете си сандала за каиш на глуждот Менди Оваа класична сандала со две ленти со �

Не можеме да одлучиме што да сакаме повеќеретрослична силуета на овие фармерки од фармерки од фармерки

Scroll