Ново
Женска Мода Секојдневен Темперамент Екипажот Лабава Печатени Кратки Ракави Маица Врвот

Женска Мода Секојдневен Темперамент Екипажот Лабава Печатени Кратки Ракави Маица Врвот

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 255.84

Женски Моден Секојдневен Темперамент Екипажот Лабава Печатена Маица Со Кратки Ракави Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.2. Стилскиот, рачен дизајн ве прави попривлечни3. Класичниот и разноврсен врв е лесен за носење со друга облека, палта, јакни во есенската и зимската сезона, а исто така можете да го облечете со која било комбинација на накит, сандали, потпетици и капи на плажа во пролетните и летните сезони.4. Овој врв ви дава дарежлив и стилски изглед. Печатењето е многу класично и никогаш не излегува од мода. Можеш но, вкупното мини здолниште Гу може да се носи и како врв за да додадете уникатно .5. Совршено за улица, секојдневно, забавно, сигурно ќе ви се допадне информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut И Зима Пол : Женска Прилика : дневен/уличен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен, моден ракав должина : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Top Size USUKEUBust Sleeve Shoulder Lengths4634100cm/39.37"19.5 cm/7.68"43cm/16.93"67cm/26.38"M6836104cm/40.94"19.5 cm/7.68"45cm/17.72"68cm/26.77"L81038112cm/44.09"20.5 cm/8.07"48cm/18.90"70cm/27.56"XL101240120cm/47.24"21.5 cm/8.46"52cm/20.47"72cm/28.35"XXL121442128cm/50.39"22.5 cm/8.86"55cm/21.65"74cm/29.13"XXXL141644136cm/53.54"23.5 cm/9.25"59cm/23.23"75cm/29.53" Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.". Материјал : Удобна И Мека Ткаенина Од Памучна Мешавина. Ткаенината е удобна за носење, погодна за додавање во вашата гардероба речиси секоја сезона и ви носи супер пријатен допир на кожата. Врвно совпаѓање на модата : овој женски црн врв додава допир на мода на обичните хулахопки или фармерки и изгледа одлично со секое здолниште или шорцеви. Одлично за Одмор, Забава, Патување, Плажа, Излегување, секојдневна облека, Лето и Пролет, Хавајски, Работа. Жените Врвот.

Главните својства

Избор на купувачот

Совршен е и за родендени, забави, тушеви, свадби, настани и сите други ваши сезонски потреби за подароци..

Хипнотизирајќи во елементи и од нијанса и од дизајн, овој сјаен килим нуди крајно исклучителен додаток �

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

Хемфри Рептон претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 20х20, насловено "Парк

Подобрете ја функционалноста и заштитата на вашиот телефон Со Куќиштето За Паричник КЛав! Изработена с�

Животот На Миленичето "ВАГНИФИКУВА" 360 Степени И Повеќенасочен Чешел За Гребло за Миленичиња се одликув�

Оваа ставка е сосема нова, фабрички запечатена.Кажете збогум на непотребниот отпад од етикетата на лист

Пол : Жени Сезона : Лето Повод : Дневно, базен, Море Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Обл

[Топли совети : ]ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите!!! Ако имате как�

Земете назад вашиот простор Со Рација Мулти Инсекти Спреј Ги убива бубачките што лазат и летаат при кон�

Генерации квалификувани занаетчии ја обликуваа декоративната инспирација зад овој традиционален тепи

Црешите од курва помагаат да се избегне непријатност со поддршка на нормалниот воспалителен одговор на

61 "Рамо : 56cm / 22.23 " ракав : 23cm / 9.Ве молиме запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не и�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Scroll