Ново
Фустани За Жени КВАНГ Дами Секси Мода Оглавник Вратот Без Ракави Резервоарот Врвот Точка Лента Печатење Фустан

Фустани За Жени КВАНГ Дами Секси Мода Оглавник Вратот Без Ракави Резервоарот Врвот Точка Лента Печатење Фустан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 375.68

Дами Секси Мода Оглавник Вратот Без Ракави Резервоарот Врвот Точка Лента Печатење Фустан Опис : 1. Карактеристики. Нашето здолниште е лабаво вклопување со квадратен врат и кратки ракави, создавајќи и изглед кој дефинитивно мора да го имате во вашата гардероба.2. Лабава, мека и растеглива; има суптилна должина на сечење за и чувство.3. Погоден за дневни, излети, состаноци, забави и други прилики. Изгледајте супер стилски со вашите омилени чизми и капи4. Метод на перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење.5. Ве молиме погледнете ја табелата со големини под описот на производот пред да нарачате. Ако имате какви било прашања пред или по купувањето, слободно дозволете ни. информации за производот : Сезона : Лето : Женски Повод : Секојдневен, Дневен, Датум, Партиматеријал : Имитација Тип На памучна шема : Печатење Ракави : Без Ракави : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 Дозвола за жени!. Мода,Плус, Големина,Фустан,Жени,Ракави,Чипка,Печатење,Лабава, Секојдневна. Овој суштински фустан се одликува со опуштено вклопување за изглед без напор кој е подготвен за стилизирање. Карактеристики : Елегантна, Мека, Удобна, Лабава, Преголема и Крпеница. Совршено богата, мазна ткаенина која убаво завеси. Супер мек материјал, дише, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.

Главните својства

Избор на купувачот

Тим Италија фудбал љубовник Дете Долг Ракав Маица со потресени знаме На Италија и фудбалска топка вели �

Овој Тренд Меѓународен Марвел Играчка СводХалк Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни у�

Приказните Се добри за некои работи, но кога станува збор за вистинскиот шеф, се работи за тебе, Мамо...

Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи �

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Црешите од курва помагаат да се избегне непријатност со поддршка на нормалниот воспалителен одговор на

Печатењето Тампа користи тежок премиум 13 мл внатрешен / надворешен винил банер материјал Сите банери се

Мојот Втор Божиќен Дедо мраз Со Бонбони Трска Бебешка Маица, совршена за втората Божиќна сезона на внук�

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих �

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

НатпреварПар Со Фармерки и Чевли За Лесен Ансамбл, или Со Долги Панталони и Патики Кога Сакате Удобна и �

Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја го�

Изберете совршен подарок за вашите деца со нашата смешна И стилска Колекција Облека За Ноќта на Вештерк

Scroll