Ново
Дуксери за џемпери за жени кои се обидени цветни печатени џемпери врвни долги ракави преголема лабава маичка

Дуксери за џемпери за жени кои се обидени цветни печатени џемпери врвни долги ракави преголема лабава маичка

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 267.52

Верувам дека ќе ти се допадне!. Материјал : светло, удобна и еластична добра топлина; Миење на рака во ладна вода висат суво.80 '' ракав : 57cm/22. ! Во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, бојата може да биде малку поинаква до рачното мерење, ве молиме, дозволете разлика од 1-3 см, благодарам (сите единици за мерење се КМ, имајте во предвид дека 1 см = 0,39 инчи) стилски и мода Ве прави попривлечни. Моден дизајн, 100% сосема нов, висок квалитет! Сезона : есен, зима, Спрингердер : Femaleенка : Дневно, слободно време, Спортматеријал : ПолиестерПатерн Тип : Printing Style : Должина на случајност : Долга ракавица за ракави : тркалезна врата : Погодна сизетичност : Стандард Како да се измие : миење на рацете во ладна вода, виси или суво што ќе добиете : 1*дами џемпери. Големина : L US : 8 EU : 38 BUST : 126 CM/49.02 '' ракав : 55cm/21. Големина : S US : 4 EU : 34 BUST : 118 CM/46. Достапно од залиха, брза испорака. Одлично за есен и зима, слободно време и отворено. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме оставете ни порака. Обични печатени џемпери на жените, врвни долги ракави со долги ракави, преголема лабава маичка, проверете ја табелата со големина пред да ја поставите вашата нарачка.83 '' Должина : 79cm/31.20 '' ракав : 58cm/22. Добар избор за пријатели, loversубовници, родители, братучеди, деца и членови на семејството.46 '' Рамо : 61cm/24. Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 122см/48.41 '' ракав : 56см/22.03 '' Рамо : 62см/24.61 '' Рамо : 63cm/24.05 '' Должина : 77см/30.18 '' Рамената : 64cm/25.65 '' Должина : 76cm/29. Големина : XL US : 10 EU : 40 BUST : 130 CM/51. Ставете го, соберете го вашиот состав и забавувајте се! Овој костум е погоден за семејство, шопинг, музички фестивали, карневалски костуми, клубови, забави, училишта, работа, патување, ноќни излети, празници, коктели, ноќни клубови.Забелешка : Бидејќи вистинската големина е азиска големина, препорачливо е да се следи нашата табела со големина за да се најде најсоодветната големина, азиската големина е премала, се препорачува да се купи една големина, благодарам!. Нота : Ве молиме проверете Нашата детална табела со големина на последната фотографија на сликата на производот или гледајте ги во описот на производот.

Главните својства

Избор на купувачот

Жени Мода Печатење Со Цврста Боја Хауба За Влечење Долги Ракави Врвови За Џемпери ве Молиме проверете Ј�

http : / / www.rcmz.cn / c01o WFc2c UJBWmdac GNw Tn Nm TU91 Tkhn R3 Fu TEhv ZHoranla Zjhp Nmg3 Zngxc Wt Cbj BTK2tw Tnd Bdz BQc0 NFTm ZWd0p UVGxubm RFc TJHWld5 UWJj N3c9 PQ.jpg целосн

Елаинили Модна Женска Скијачка Јакна Ветроупорен Снежен Капут Мода Удобна Секојдневна Разноврсна Јакн

Жените Божиќ Лабава Дуксер Црна Снегулка Елен Главата Чаша Печатење V Вратот Дуксер Врвот Материјал : По

Кул и удобно, овој фустан со качулка, без граници, е токму она што ви недостасува вашата гардероба! Се одл

61" ракав : 82см / 32.88" Ракав : 78cm / 30.62"големина : хххл биста : 138см / 54.Стил : Секојдневен, Моден Пол : Женска Приг�

Дуксери за Жици За Жени Пуловер Дуксер За Жени Маици Со Долги Ракави За Жени Врв Со Долги Ракави За Жени �

Должина На Ракавот : Долг Ракав.87" Ракав : 49см / 19 Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, С�

Женски Топол Патент Отворени Дуксери Дуксер Долга Палто Јакна Врвови Надворешна Облека ве Молиме прове

◕ ‿ ◕Политика за гаранција по продажбата : Овој Женски Врвови Облечен Секојдневен Е подобен за враќање

Трендовски Мода : Овие дуксери се совршен завршен допир на секој спортски или секојдневен изглед, соврш�

02" Големина : М Големина На Етикетата : Средно Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 биста : 104см / 40 Лесно се комб

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" ракав : 49cm / 19.29" Должина : 56cm / 22.05" Големина : M Биста : 109cm / 42.91" Ракав : 50cm / 19.69" Дол�

Клиренс на женски врвови 2023 година Јохом жени ретро долги ракави качулка со качулка врвови на врвови ја�

Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини �

Удобни Дуксери Во боја Жени Жени Без Качулка Фит Дуксер Со Целосен Патент Лабава Качулка Лежерни Долги 4

женски пуловер дуксери тенки дуксери за жени женски преголеми дуксери големи дуксери за жени дуксери з�

Женски Обичен Моден Цветен Принт Со Долг Ракав ОВрат Пуловер Врвна Блуза Ве молиме, Не Само Упатете Го В�

И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, Ноќта на Ве

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см / 41.73" Рамо : 50см / 19.69 "Должина На Ракавот : 52см / 20.47 "�

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : вратот со качулка Обрасци : Печатени...

преголем дуксер за жени плус големина слатки дуксери за тинејџерски девојки неонски фустан за жени гра�

Никогаш не е досаден момент во оваа кул боја блок худи од без граници Дизајнирано со супермека ткаенина,

Јотами дуксери на екипажот графички дуксери дуксери за ноќта на вештерките За Жени Клучен Збор : дуксер�

Карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови,Цврст,Секојдневен Дуксер,Тркалезен Врат,Модна Маичка,

Само Сакаме Да Знаете Дека Вашето Задоволство Е Секогаш Наш Приоритет.Жената Качулка Zip Пред се,Долго Zip

Женски V Вратот Преголем Дуксер Женски Секојдневен Полн Со Патент Со Качулка Лесен Дуксер Со Долги Рака�

Големина : С Половината : 63см / 24.80" Колк : 79см / 31.10" Должина : 32см / 12.60" Големина : М Половината : 67см / 26.38"

Scroll