Ново
Елегантна Канцеларија Жени Блузи Жени Обични Модни Леопард Жито Печатење Крпеница Краток Ракав Маица Врвот Блуза

Елегантна Канцеларија Жени Блузи Жени Обични Модни Леопард Жито Печатење Крпеница Краток Ракав Маица Врвот Блуза

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 287.84

Големина : С САД : 4-6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6-8 ЕУ : 36 БИСТА : 98см/38,58" Ракав : 21см/8,27" Должина : 66см/25,98" Големина : М САД : 8-10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-12 ЕУ : 38 БИСТА : 102см/40,16" Ракав : 21,6 см/8,50" Должина : 67см/26,38" Големина : л сад : 12-14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14-16 еу : 40 биста : 108см/42,52" ракав : 22,4 см/8,82" должина : 68,5 См/26,97" ГОЛЕМИНА : XL САД : 16-18 велика британија : 18-20 еу : 42 биста : 114см/44,88" ракав : 23,2 см/9,13" должина : 70см/27.56" 2022 ЖЕНИ ОБИЧНА МОДА леопард жито печатење крпеница краток ракав Маица Врвот Блуза 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Ткаенина освежувачки 5.Моден дизајн информации За Производот : Сезона : Пролет,Fall Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Крпеница : Секојдневен,Секси должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Должина На Вратот : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 х Женски Блузи Секси Долги Фенери Блуза Лабави Кошули Елегантни Канцелариски Дами Секојдневни солидна боја врвови Плус Големина. Корејски Женски Кошули Кошула Жени Кошули Со Долги Ракави Врвови Канцеларија Дама Основни Кошули Блузи Жена Блуза. блузите за жени се лесни, едноставни и елегантни.Неговата Мекост и завеса ве прават удобни,пријателски за кожата и свилени мазни кога го носите. Колокација : овие женски врвови се достапни во различни појавување styles.It може одлично да оди со деловна облека како што се тесни здолништа,панталони со широки нозе и панталони од костум.Исто така, бидете усогласени со секојдневни стилови како што се фармерки,плисирано здолниште и лабави панталони. Прилики : Одлично За работа,канцеларија,бизнис,интервју,забава,клуб, други свечени прилики или датум.Исто така, може да биде секојдневно носење и секојдневна облека.

Главните својства

Избор на купувачот

Pie Pie Buy Женски Долг Ракав Мрежа Srtipe Ладна Рамо Лажичка Вратот Патент Повик Кошула Полиестер, Мрежа...

Тип : Ondенски фустан, цветен фустан Пол : Womanена жена, дама дама, женска Стил : Обичен, боемски, бохо, лабав...

Овој врв е изработен од висококвалитетен материјал Ткаенината е многу мека удобна и еластична, што ја п

&&Големина Шема : Големина= Л Големина.= Голем САД= 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 12 ЕУ= 38 Биста= 104см / 40.94 "Рамо= 46см / 18.11"

2 XLt Length : t29,53 t Bust : t48, 03 Tsleve Должина : t20, 47 t Shoulder : t21, 26 Mt Length : t28 Ве молиме внимателно проверете ја табелата �

ЗАБЕЛЕШКА : : 5 XГолеми САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 128cm / 50.37 "Ракав : 46см / 18 Големина :...

Големина : М Биста : 94см / 37 Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изг�

92"Size : XL: 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 120cm / 47 Машинско перење и сушење брзо без избледување или намалување.92"XL141844120cm / 47.09"S

29 '' 'SLEEVE : 23.88 '' Рамо : 45cm / 17.52 '' Рамо : 44cm / 17.Големина : S Bust : 96cm / 37 Тоа е најдобриот избор за подароци за подар

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

ДУКСЕРИ ЗА Жени 2022 Модна Жена Есенско Печатење Со Долги Ракави ОВрат Блуза Дуксери Пуловери Кошули Топс

Надградете ја вашата гардероба со нашата стилска колекција на женски кошули и врвови Со фокус на дизајн

Тоа е совршена основна маичка што може да се напика во вашиот омилен тексас, во комбинација со хеланки и�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 108см / 42.52" Ракав : 40.5 см / 15.94" Должина : 67см / 26.38"Големина

ИРОИНИД Се Занимава Со Женски Кошули Со Долг Ракав VВрат Удобна Еднобојна Лабава Маица 3 / 4 Ракави Блуза V

Ние Сме Специјализирани Во Комбинирање На Напредна Мода Со Прифатлива Цена Натопена Со Детали Од Танте�

Женска Кошула Блуза Цветен Принт Краток Ракав Секојдневен Одмор Основен Тркалезен Врат Редовен Цветен

93" Ракав : 19cm / 7 Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнува

Женски обичен моден цветен цветник со долг ракав со долги ракави на врвот на вратот на вратот на вратот �

плочи од камено палто епоксиден комплет бургундски блузи за жени блузи за вежбање за жени плетени блузи

Печати Медицинска Сестра Униформи За Жени, Дишење Шарени Краток Ракав VВратот Плус Големина Кошули Маиц

Увезени Повлечете го затворањето / Копчето / пуловерите / врвките за влечење Машинско Перење / Миење Ра

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Функција : Краток ракав, V врат, цврста боја, памучна постелнина, плус големина, кошула од јака за жени...

Јубатуо Женски Дуксер Женски Патент Тркалезни Врвови На Вратот Памучни Блузи Секојдневна Модна Кошула

❥ Удобен Материјал : овој секојдневен врв е изработен од 95% Вискоза плус 5% Спандекс,тој е многу мек,удобе

Womenените за Ноќта на вештерките печати врвови со долги ракави, моден екипаж опуштени врвови на пулвер, м�

Ви благодариме за поддршката и разбирањето Чистење на кошули, женски кошули, женски кошули Краток ракав

Scroll