Ново
Дозвола Женска Блуза

Дозвола Женска Блуза

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Женски Чипка Врвот Повик Печатење V-Вратот Лабава Чипка Панел Краток Ракав Маица Topdescription1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : обична должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size USUKEUBust Sleeve Length S4834100cm/39.37"34cm/13.39"68cm/26.77"M61036104cm/40.94"35cm/13.78"69cm/27.17"L81238112cm/44.09"36cm/14.17"70cm/27.56"XL101440120cm/47.24"37cm/14.57"71cm/27.95"XXL121642128cm/50.39"38cm/14.96"72cm/28.35"XXXL141844136cm/53.54"39cm/15.35"73cm/28.74" Мека Ткаенина : ткаенината е мека, лесна и дише, мазна за вашата кожа, погодна за рана пролет, fall и зима, нема да се држи до вашата кожа, нема да гледа преку намалување или избледување. Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима. Достапно во повеќе бои. Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!. Внимание : Рачно перење И Перење Во Машина Препорачуваат, Висат Да Се Исушат. Ве молиме Проверете Ја Сликата Со Големина Понудена од Нас За Да Ја Изберете Вистинската Големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Секси Блиското Боди со Ракавици Ве Прави Шармантни и Привлечни Во Текот на Ноќта Големина(см)ttttttt T T T...

Увезени Повлечете го затворањето / Копчето / пуловерите / врвките за влечење Машинско Перење / Миење Ра

Оваа туника од Фагун, во која има само вез, е дизајнирана да додаде опуштен раб на секоја облека Наместен

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете порака До Нас Карактеристики : Резервоарот Блузи З

Womenените за Ноќта на вештерките печати врвови со долги ракави, моден екипаж опуштени врвови на пулвер, м�

Womenените со кратки ракави Цветни печатени сончогледни врвови на вратот на вратот маица блузи : 1 е направ

Овој врв е изработен од висококвалитетен материјал Ткаенината е многу мека удобна и еластична, што ја п

Женска Кошула Блуза Цветен Принт Краток Ракав Секојдневен Одмор Основен Тркалезен Врат Редовен Цветен

Многу кул за носење, Нов Изглед, 3 дуксери со качулка за жени лабави дуксери за жени лабави дуксери за дук

ЗАБЕЛЕШКА : : 5 XГолеми САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 128cm / 50.37 "Ракав : 46см / 18 Големина : : ХГолеми С

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см / 43.03 "Ракав : 63cm / 24.Карактеристики : Секојдневен Долг �

Женска Мода V Вратот Три Четвртини 3 / 4 Ракави Маица Есенска Блуза Блузи Дуксер карактеристики : 1.It израб

Тоа е совршена основна маичка што може да се напика во вашиот омилен тексас, во комбинација со хеланки и�

Големина : С САД : 46 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 68 ЕУ : 36 БИСТА : 98см / 38,58" Ракав : 21см / 8,27" Должина : 66см / 25,98" Големина :

Pie Pie Buy Женски Долг Ракав Мрежа Srtipe Ладна Рамо Лажичка Вратот Патент Повик Кошула Полиестер, Мрежа Затво�

Женска Секојдневна ВратоврскаДиетална Кошула Летна Леопард Крпеница Против Вратот Врвови Со Кратки Ра

Женски обичен моден цветен цветник со долг ракав со долги ракави на врвот на вратот на вратот на вратот �

Јубатуо Женски Дуксер Женски Патент Тркалезни Врвови На Вратот Памучни Блузи Секојдневна Модна Кошула

Химивеј Лето Женски Комбинезони Униформа Облека На Негувател Лабава Предна Страна Џеб Со Големи Дименз

Големина : М Биста : 94см / 37 Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изг�

Опис : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Небесно Сина, Зелена, Розова, Виолетова, Езеро С

Scroll