Ново
Хипер тешка ставка ND850-HT, најлонска мешавина од дијамантска плетенка, 1 4 50 ', секоја од нив

Хипер тешка ставка ND850-HT, најлонска мешавина од дијамантска плетенка, 1 4 50 ', секоја од нив

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Јажето со дијамантска мешавина од хипер-цврста мешавина е со дијаметар од 1/4 инчи и во должина од 50 стапки и вклучува ветровито за складирање. Бојата е бела. Тоа е силно, јаже со високо ниво со одлична апсорпција на шок, добра еластичност и задржување на јазолот, како и лесно се справува. Мувла и отпорна на хемикалии. Предложени апликации : Општа употреба, морска, индустрија, фарма и дом. Ограничувањето на работниот товар е 124 фунти. Никогаш не надминувајте го границата на работното оптоварување. Не е наменето за кревање над глава. Добра еластичност и задржување на јазолот. Лесно се справува. Јаже со висока лента со одлична апсорпција на шок. Силен.

Главните својства

Избор на купувачот

41" рамо : 48см / 18 Перење : се препорачува рачно перење во топла вода или машинско перење со вреќа за перење.

Нанас омилен подарок за Новороденчиња од баба за нејзиниот внук или внука со слатки стрели Нашите унисе

Овие Трендови Меѓународни Волшебничкиот Свет : Хари Потер Равенклоу Клуб Крест Ѕид Постер е дизајниран

Малите мене портокалови кучиња кофа бебе сонце шапка Малиот јас користи ткаенини како мек памук, терикл

Дијаметарот од 0,018 во 0,45 мм обезбедува возбудливите борби да завршат добро Неуспехот да се фати риба е о�

Ова се висококвалитетни и симпатични боди со Долги ракави направени од 100*% памучни материјали и кои има�

Женски Моден Секојдневен Печатење VВратот Без Ракави Маица Пуловер Врвови Карактеристики : 1.Краток Рак�

Пијте го вашето кафе или чај Од Животот На Камко Е Подобро На Кампот Попрскана Кригла за да ја покажете в

Клучните синџири / клучните прстени на НЕОНБЛОНД се уникатен и совршен подарок, идеален за клучеви од к

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Scroll