Ново
Каре Керамичка Конзола Мијалник Бел Слив Четкани Златни Нозе

Каре Керамичка Конзола Мијалник Бел Слив Четкани Златни Нозе

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Мијалникот На Конзолата Каре беше дизајниран да користи минимален простор на подот и да направи бањите да изгледаат попространи. Неговиот издолжен, правоаголен слив има прелевање и е подготвен да биде поврзан со вашата омилена славина и одвод. Рамката на овој мијалник доаѓа во различни завршетоци и вклучува предна лента која е совршена за закачување крпи. Минималистичкиот дизајн на каре ќе ја надополни секоја бања. Инсталација На Ѕид. Дизајниран со интегрална предна лента за крпи. Издржлив Керамички Материјал. Претходно дупчат стандард 1 3/8" една дупка славина. Стандард 1.75 " Одвод Отворање. Длабочина На Сливот 3 1/8". Комплет За Водоснабдување и Одвод, продаден одделно. Парови Беспрекорно Со Прелевање Канализација СМ-ПД23, продадени одделно. Беспрекорно се спарува Со Славина Од Швајцарски Медисон, продадена одделно.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа худи на Russell Tech Fleece Pullover доаѓа во најкул отпечатоци и бои за да одговара на неговиот стил...

Линсинг, спиење, игри . без оглед на денот (или ноќта), нека го пушти во врвната удобност на панталоните за

Совршен прстен за каква било тренинг или спортска активност Направени од флексибилна и хипоалергична с

Подобрете го вашиот декор на отворено во есенски пердув бес! Колекцијата на дизајни на дизајни на дизај�

Peackock plumagepremium врамени печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за двојно �

Лесен стил на носење со лесен вклучен и исклучен дизајн на лизгање со стрии за да се движите со вас кога �

Вашето мало девојче ќе сака да оди на плажа или базен во удобноста на ова официјално лиценцирано тролов�

Трим од зелена салата му дава на овој долг ракав од Гаранималс мода напредна завршница што ќе ја сака...

Оваа оригинална животна дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори .

Импресионирајте ја невестата со овој зачудувачки миабела црнобел дијамантски кросовер прстен, изработ

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee...

Инспирирани од антички производители на сладолед и внимателно изградени од најдобрите шуми и метали, о�

Дехидратор на храна Gourmia GFD1750 со дигитална контрола на температурата на допир, десет ленти за сушење плу�

Главни единечни прицврстувачи на млазници со само чистење во Daisy White 2 Пакувајте ги прицврстувачите на е�

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено за виси,

Побарајте паметен начин за далечинско отворање и затворање на портата? Отворачот на вратата на вратата

Лесен стил за носење и за inубување во, фустанот за џемпери на Боемјан Роуз го има изгледот на вашиот омил

Wonder Nation PullOn Jeggings брзо ќе стане нејзина омилена пантолона Изгледот на оставата, во комбинација со удобно�

Донесете го вашиот тимски дух со овој лесен за транспорт на поладен, прилагодлив во вашиот омилен тим за

Scroll