Ново
ППС Боја Спреј Пиштол Чаша Капаци И Облоги Комплет, 16328, Микро, оз, 125-Микрон Филтер, Употреба w Боја Пиштол За Автомобили, Мебел, Дома, За Еднократна Употреба Капаци И ?

ППС Боја Спреј Пиштол Чаша Капаци И Облоги Комплет, 16328, Микро, оз, 125-Микрон Филтер, Употреба w Боја Пиштол За Автомобили,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

ОПСЕГ НА БОИ ОД 360 СТЕПЕНИ-дизајнот на Системот ви овозможува постојано прскање под кој било агол, дури и наопаку. ПРИКЛУЧОКОТ ЗА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ЈА ШТИТИ БОЈАТА-Вклучува 20 приклучоци за запечатување за привремено капаче и заштита на бојата за повторна употреба. ДЕЛ ОД СЕ-ВО-ЕДНО РЕШЕНИЕ-Користете со оригиналната ппс боја чаша и јака (продадени одделно) и практично секој рачен пиштол за прскање со адаптер за да уживате во ефикасноста на сите-во-едно мерење, мешање, филтрирање и прскање на материјали за боја. За разлика од конвенционалните системи за чаши од алуминиум или други метални бои, СО ППС не мора да мешате боја во дополнителни чаши и да ја филтрирате во резервоар за боја, така што трошите помалку боја. РАЗНОВИДНА УПОТРЕБА-големина Од Микро 3 унци идеална за нанесување мали количини на боја за проекти, вклучувајќи автомобили, чамци, мебел, опрема, дом, уметност и занаети.

Главните својства

Избор на купувачот

Овие Трендови Меѓународни Седумте Смртни Гревови : Сезона 3Клучниот Уметнички Ѕиден Постер е дизајнира�

Safavieh Savonnerie SAV114 Q Рачно Изработен Црвен / Слонова Коска Колекцијата Savonnerie содржи стручно изработени пре�

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Соберете Црна И Сива Типографија Врамена Ѕидна Уметност ве потсет�

Полесен за употреба од традиционален испарувач на нафта или господин на нафта Одлично е и за балсамико �

Еден од оригиналните ликови од играта на блокбастерот Роблокс луд Убиец од лолерис, Адам ја носи фразат�

Paci Grip pacifier clip беше првиот производ на пазарот со универзална јамка со која ќе се закачи која било цуцла п

Ако барате удобност, ја најдовте со нашата еластична пантолона за дуксери Изградена за да биде и мека и �

Барате најдобар навлажнувач за лице? Не гледам подалеку ОД ЕЛЕМИС Суперхрана Сјај Грундирање Крема...

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови Моделит�

Одликувајќи се со меки мотиви во внимателно курирана палета на бои, Колекцијата Хатавеј ја доловува суш

Каролини Богатства BB1037BLBNPW1414 Burlap Пеперутка И Кафеава Платно Ткаенина Декоративна Перница BB1037, 14 Hx14 W, Пеп

КОНСТРУКЦИЈА (т 80% Волна) : 100% ВолнаПримарен Стил на Килим (т Исчистете го местото со влажна крпа и благ д�

Колекцијата сонце Н ' Сенка од Вејверли нуди свежа перспектива на килимите на отворено Возбудливите пал

Овие Трендови Меѓународната Армија На Нетфликс На Ѕидниот Постер Со Мртви Врана е дизајнирана со висок�

Визии За Соништа врата за туширање или када нуди стил што го одзема здивот за вашата област за туширање..

Овој Непобедлив Плетен Боксерски Краток Синсинати бенгалс е изграден за да ве одржува удобно и ладно це

Покажете ја вашата верба во Америка Обликувани како крст и дизајнирани со црвена бела и сина боја овие е

Профил 1 ви РедПокриеност На Подножјето и 2 ри РедПокриеност На Подножјето На Црниот Под (744041006) од Вести

Можете да кажете по начинот на кој тој оди! Овој жлебен костим вклучува сина амд зелена кошула, како и па�

Црно бирање подобрено со раце со сребрен тон Црна јонска обвивка од нерѓосувачки челик со црна јонска л�

Толку лесен и мек сега ова е маичка за љубов Ултра лесен, ултра мек 100% плетен памучен фин дрес (Лесен Чели

Можностите за занаетчиство се бесконечни со оваа луда колекција пластични копчиња Во различни различн�

Завршете ја вашата трпезарија, ресторан или двор со овој шик комплет маса и стол Овој шарен комплет ќе д�

Scroll