Ново
Национален Печат За Масло Одговара изберете: 1995 - ТОЈОТА ТАКОМА, 1985 - ТОЈОТА 4РУНЕР

Национален Печат За Масло Одговара изберете: 1995 - ТОЈОТА ТАКОМА, 1985 - ТОЈОТА 4РУНЕР

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 389.60

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата. Ние нудиме премиум решенија за запечатување повеќе од 75 години. Нашиот дизајнерски тим држи чекор со индустријата и обезбедува напредни решенија за денешните возила. Дизајн тип : пролет натоварени; мулти-усна. Температурен опсег : -20 до 300 Степени Целзиусови / -29 до 49 Степени Целзиусови. Отпорност НА лубрикантите НА ЕП. Ниско отекување во јаглеводородни течности. Обезбедува квалитетни и сигурни перформанси за секој вид поправка. Одговара Изберете : 1995-2016 ТОЈОТА ТАКОМА 1985-2020 ТОЈОТА 4РУНЕР 2000-2006 ТОЈОТА ТУНДРА 2007-2014 ТОЈОТА ФЈ КРУЗЕР 1984-2002 ТОЈОТА КОРОЛА 1985-1995 ТОЈОТА ПИКАП 2001-2008 ТОЈОТА СЕКВОЈА 1983-1996 тојота КАМРИ 2003-2020 ЛЕКСУС ГХС 1993-1998 ТОЈОТА Т100 1998-2002 ШЕВРОЛЕТ ГЕО ПРИЗМ 1991-1994 ТОЈОТА МР2 1983-1997 ТОЈОТА ТЕРСЕЛ 1989-1997 ГЕО ПРИЗМ 1986-1999 ТОЈОТА челица 1992-1997 ТОЈОТА ПАСЕО 1985-1988 ШЕВРОЛЕТ НОВА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Главните својства

Избор на купувачот

Обезбедува удобна точка на спојот за 3, 16 '' I.D Завршени жици, оценети со максимум 30 засилувачи, лесна за ск

Линсинг, спиење, игри . без оглед на денот (или ноќта), нека го пушти во врвната удобност на панталоните за

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“...

Побарајте паметен начин за далечинско отворање и затворање на портата? Отворачот на вратата на вратата

Инспирирани од антички производители на сладолед и внимателно изградени од најдобрите шуми и метали, о�

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во оваа супер симпатична поли плетена наметка в

Поставете подлога за сопирачки сопирачки со злато со сопирачка, W / хардвер ACDELCO злато керамички подлога

Лесен стил на носење со лесен вклучен и исклучен дизајн на лизгање со стрии за да се движите со вас кога �

Оваа худи на Russell Tech Fleece Pullover доаѓа во најкул отпечатоци и бои за да одговара на неговиот стил Направено �

Подобрете го вашиот декор на отворено во есенски пердув бес! Колекцијата на дизајни на дизајни на дизај�

Scroll