Ново
Круг Намалување Симулирани Мулти Камен Пепелашка Принцеза Стил Свршенички Прстен во 14к Розово Злато Над Сребро Со Големина Прстен 8.5

Круг Намалување Симулирани Мулти Камен Пепелашка Принцеза Стил Свршенички Прстен во 14к Розово Злато Над Сребро Со Големина

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне Овој Прекрасен Кружен Крој Симулиран Свршенички Прстен Во Стилот На Пепелашка Принцеза Во 14к Розово Злато Над Сребро. Апсолутно одличен подарок за да ја изразите вашата љубов кон вашата мајка, девојка, свршеница, сопруга, валентин,семејство или само пријател, итн. Одлични подароци На Денот На Мајката, Свадбата, денот на Годишнината, Денот на Вљубените или Божиќ. Изработено-Квалитетно Во 14к Розово Злато Над Сребро Со 925 метален печат што дава исклучителен сјај и крајна заштита. Тип на скапоцен камен : - Кружен Пресек Симулиран Син Топаз, Бела Кубна Цирконија И Син Аквамарин Со Јасност НА VVS1-VVS2 во Поставување На Наклон. Метод На Создавање Камен : - Симулиран. Тоа ја прави секоја девојка да се чувствува како принцеза, совршена како посебен подарок дајте им на вашите љубовници. Ние правиме сопствени димензии (Половина големина, исто така,) според вашите потреби. Ако Големината На Прстенот не се споменува во списокот, Ве Молиме Испратете Ни Е-Пошта со вашата големина откако ќе ја поставите нарачката.

Главните својства

Избор на купувачот

Менли РАЧЕН ИГЛАe Customhitch носи широк спектар на автомобилски делови за замена, како и спортски производи �

Редење биро послужавник не бара мислења Купишта хоризонтално на уникатен редење слотови за" едно парче

Без разлика дали вашиот омилен дел Од Фестивалот е поставување на алуминиумски столб (се разбира, без ли

Зафатен, активен животен стил бара декор без врева, а оваа колекција на килими на отворено го има сето то

Оваа класична ноќница Од Тајни Богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спи

Белата Марка Женски Мајчинство Лажичка Вратот Уморен Миди Фустан е вашиот совршен секојдневен миди фус

Оваа преодна колекција на теписи користи еклектичен пристап за подигнување на внатрешните подови Виск�

сите бесплатни јасни моќни пак се 100% без парфеми и бои со концентрирана моќ за чистење во погодно пак...

Задоволете ги слатките заби на сите со сервирање торта на Нашите Квадратни Црни Лилјаци Хартиени Чинии

Еден од оригиналните ликови од играта на блокбастерот Роблокс луд Убиец од лолерис, Адам ја носи фразат�

ОПСЕГ НА БОИ ОД 360 СТЕПЕНИдизајнот на Системот ви овозможува постојано прскање под кој било агол, дури и

Викерман 3 " Пиштол Метал 4Заврши Топката Украс Во Собата Овој комплет вклучува мат, сјајни, сјајни и свет

Дизајниран заедно со зависниот риболов тим во Северозападниот регион На Пацификот, новите Зависници Од

Мијалникот На Конзолата Каре беше дизајниран да користи минимален простор на подот и да направи бањите

Овој неверојатен Диспензер За Хлор За Базен Со Пеперутки ќе додаде светла боја и стил на површината на в

Scroll