Ново
Магнафлоу-Каталитички Конвертор Одговара изберете: 2003-ЈАГУАР Х-ТИП

Магнафлоу-Каталитички Конвертор Одговара изберете: 2003-ЈАГУАР Х-ТИП

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Оем Одделение Каталитички Конвертор (52015) Од Магнафлоу. Конфигурација На Конверторот : Директно Вклопување. Позиција : Заден. Без Воздушна Цевка. Со Пристаниште За Сензор За Средно Лежиште О2. Каталитички Влез Дијаметар : 2.5". Каталитички Излез Дијаметар : 2". Каталитички Конвертор Вкупна Должина : 13.2". Ако на вашиот автомобил му треба замена, инсталирајте оној што ќе ве одведе низ проверката на смогот. Овој конвертор е дел од склопот на заглавието/колекторот на издувните гасови и директно ќе ја замени фабричката единица, со мала или никаква изработка. Магнафлоу е специјализиран за супериорен катализатор и технологија за издувни гасови и ги помина изминатите 30+ години заработувајќи ја својата репутација како лидер на глобалниот пазар. Американските инженерски И произведени, Катализатори На Магнафлоу комбинираат ефикасен индустриски дизајн за да произведат производ што ги надминува, наместо да ги исполнува, највисоките стандарди за перформанси и ефикасност на производот во индустријата. Магнафлоу користи керамички подлоги со различни комбинации на густина на ќелијата и дебелина на ѕидот за да се исполнат возилото. ЕО# Д-193-137 ЕО# Д-193 - 137 Магнафлоу Каталитички Конвертор Дополнителни Функции Заврши : Нерѓосувачки Челик.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа прекрасна црна и златна планинска пејзаж V Canvas Art се печати со употреба на највисок квалитет на маст

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална уметност на црвениот кру

Материјал : Полиестер Големина : 15090см / 180100см / 180110см / 180115см / 200115см Боја : како што е прикажано на сликата.

Чекор во најсечениот чизми со потпетици од Бринли Ко Ова прекрасно подигање со потпетици со потпетици н

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Влезете во празнично расположение со оваа празнична капа на Дедо Мраз со тело и кадифен манжетен...

Ако сте активни во текот на денот и ви е потребна заштита од време на дишење, испробајте ја јакната со ка�

Автоматски заштедува енергија кога спиете Со Режим На Мирување, намалувајќи ја температурата додека од

До 4x побрзо дупчење со врв на точка на разделување од 135 степени ** За дупчење во дрво, метал и ПВЦ 1) 1 / 16 ”,

Карактеристики врвна Моќност 2000wrms Моќност 300wpp Конус со Шема На Дијамантска Низа Контролирана Spider4 ® Имп

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи...

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачите од Ли Среден Подигање подигање Jeanан седи веднаш под при�

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање �

Basел Бејзбол Капа на малата Сирена;Кул Црно ""ел" Извезено На Грб.; "Но, Кој Се Грижи? Б Б.Д." Според Законот.;�

Не можеме да одлучиме што да сакаме повеќеретрослична силуета на овие фармерки од фармерки од фармерки

Флорал Noemi, дополнително широка ширина со ширина на ширина, пумпи за отворено пети е супер елегантно со п

Симпатични, трендовски и разноврсни, сандали на Daisy Muk Luks® одат таму каде што одите, обезбедувајќи целодн

Бројот на авогадро Со Маица За Мали Деца Од Хемичар Од Авокадо, прави смешен подарок за хемичарот или ст�

краток опис не е достапен Се Карактеризира со супер мек задебелен материјал, ова палто за миленичиња е т

Scroll