Ново
Летен Фустан За Жени Женски Празник Лето Солидна Забава Без Ракави Фустани На Плажа Полиестер Црн

Летен Фустан За Жени Женски Празник Лето Солидна Забава Без Ракави Фустани На Плажа Полиестер Црн

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 335.68

Женски Празник Лето Солидна Забава Без Ракави Плажа Фустан Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Оваа секојдневна блуза од дизајнот На Рамото, Удобна обична Маица, лесна ткаенина. Лабава фит силуета. Сезона : Пролет Лето Aut Пол : Жени Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 Еез Забелешка За Облекување : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Должина На Бистата С 4 8 34 86см/33,9" 98см/38,5" Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 86см/33,9" Должина : 98см/38.5" ова е азиска големина, предлагам да купите поголема големина, ве молиме проверете ја табелата со големини Пред да ја поставите вашата нарачка. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни е-пошта. пролетни фустани за жени 2022 година. секси фустани за жени. свадба гостин фустани за жени. плус големина фустан за жени.

Главните својства

Избор на купувачот

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти.55 '' Полови : 84cm / 33 Голе�

Деца тинејџерски девојки лето без ракави гроздобер цветни апликации елегантен сладок свечен роденден �

Алинија фустан големина на располагање S, M, L, XL, XXL, XXXL (4, 6, 8, 10, 12), достапни се повеќе бои (цветен принт, печ�

Име на ткаенина : полиестерски влакна : Разноврсна Шема : Рендан цвет процес : печатење / печатење и боењ�

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см / 43.31 "Полови�

Овој фустан е суштинско парче за жешките летни денови кое е погодно за секојдневни, дневни, одмори, плаж�

Големина : 90 Препорачана возраст : 12 години биста : 56cm / 22.05 '' Должина на фустанот : 44cm / 17.3''Size : 100 Препорачан

Совршен за вашите девојки во секојдневно носење и погоден за фотографирање, што е толку симпатично и мо�

40 "Половината : 90см / 35.43" Колк : 101см / 39.37" Колк : 111см / 43 женските Фустани Се изработени Со висококвалитетен

Женски Фустан Отпечатен VВратот Ретро Долг Ракав Голем Замав Сплит Долг Фустан Долг Ракав Директен Фуст

Женска Летна Мода Секојдневен ОВрат Редовни Појаси За Печатење Сезона На Фустани До Подот : Летен Пол : Ж

Женски Пролетен Моден Плисиран Принт Фустан со Средна должина Со Краток Ракав Тркалезен Врат Со Плисир�

Повод : ова прекрасно црно сатенско мини здолниште е погодно за жени и е совршен избор за секојдневно, со

65"Length : 91cm / 35 : XXLarge : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 100cm / 39.50 "Должина : 89cm / 35 : Мали : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 84cm / 33.73" Половината : 84cm / 33.Же

Пакет Вклучувајќи 1xdress Само S2 XLHigh 100% Сосема Ново!!!ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на детал�

Детали : * Големина На Ознака : SXL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со големи�

Нашата услуга за корисници е онлајн 24 часа на ден Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка,

76" големина : л сад : 10 велика британија : 14 Еу : 42 биста : 104см / 40.14" ДОЛЖИНА : 101СМ / 39.Удобно и опуштено, така ш

Женски Летен Бохо Фустан Јазол Преден Длабок V Врат Краток Ракав Цветни Нивоа Обична Забава Плажа Макси

Жените Се Облекуваат, Датира Фустан V Вратот Удобно Линија За Дома Каки, Розова, Жолта, Сива, Зелена, Црна,

Scroll