Ново
Марки Џорџијана Цветни Површина Килим, Сива Мулти, 9' 12'

Марки Џорџијана Цветни Површина Килим, Сива Мулти, 9' 12'

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1242.56

Safavieh Marquee MRQ110 A Рачно Изработени Сива / Мулти Килим Колекцијата Marquee Килим прикажува калеидоскоп од раскошни подигнати обрасци во меки тонски бои. Спектакуларна декоративна фокусна точка, големите мотиви На Марке пренесуваат чувство на симетрија и рамнотежа во декорот на собата. Марки килимите се рачно тафтувани користејќи чиста волна за перница-меко чувство под нозете. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Должина На Производот : 144". Ширина На Производот : 108". Материјал : Полиестер. Возрасна Група : Возрасни.

Главните својства

Избор на купувачот

Уживајте во традиционалниот вкус На Устата На Тексас Со Јама Boss® Lonestar Brisket Сува Бришење Зачини Инспирир�

KMC Тркалата немилосрдно ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот со иновации и стил...

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точ�

Се Што Сакам За Божиќ Класичните Божиќни Честитки ОД ЛАНГ се елегантен начин да испратите честитки од с�

Cd5514 BrazeНа СамоПирсинг Бакар Седло Вентил (6Пакет) е вистински ЏАКУЗИ ОЕМ (Производител На Оригинална Опр�

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Каролини Богатства BB2244 PW1216 Ноќта На Вештерките Страшно Минијатурен Шнауцер Сол И Бибер Платно Ткаенина

Уметник : Џесика Путнамсубјект : Мртва Природа : Еклектичен Тип На Производ : Уметност На Платно Завиткан

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На �

Поддршка за грејниот елемент и клип за задржување Ве молиме имајте предвид дека за да ја замените поддр�

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата Ние нудиме п�

Дополнителните Меки Памучни Чорапи на галива се дизајнирани со страст и за модата и за удобноста Овие ч�

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Империјата Штрајкови НазадСтрип Панели Ѕидниот Постер е �

Астор Сребрена Текстура Позадина Од Чесапик Оваа позадина дава навестување на гламур на ѕидовите додек

Направете го одличното на отворено уште поголемо со оваа изведба дуксер од руно; се одликува со насекад�

ЛелиНационален Географски Кадифен, Ајкулалели презема огромна грижа и посветеност да направи висококв

Додека Престолонаследникот Ноктис и неговите тројца најдобри пријатели тргнаа на патување да се венча�

Safavieh Природни Влакна NF653 A Рачно Ткаени Природни Килим Колекција На Природни Влакна на затворен простор

Инспирирани од прекрасен дизајн на вино, приврзоците На Зин се уметнички формирани од едно големо парче

Мов Даб Графика Голем "Сон Тим ЕденНаеден" Задниот Прозорец Графички За Целосна Големина камион има про�

Уметник : Студио За Лиценцирање Уметност Предмет : Типографски Стил : Модерен И Современ Тип На Производ

Удобноста при возењето може да биде важна, но враќањето На Контролата на Возењето на возилото...

Scroll