Ново
Мажи Гаќички Со Цврста Боја Танга Долна Облека Со Низок Струк Мека Долна Облека Основни Гаќички Црвена XL

Мажи Гаќички Со Цврста Боја Танга Долна Облека Со Низок Струк Мека Долна Облека Основни Гаќички Црвена XL

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 275.04

Опис : Пол : Маж, Момчиња, Маж, Машки, Менстајл : Машка Долна Облека, Боксерски Гаќи За Истегнување На Средниот Струк, Машки Гаќи Тип На Шема : Еднобојна, Еластична Лента За Половинабојка : Бела, Црвена, Црна, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Најлон, 5% Спандексваист : Ниска Половинасезона : Пролет, Лето, Aut, зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ултра-Лесна, Ултра Мека, се чувствува кул на кожата и свиленкаста на допир.2. Уникатниот низок пораст, предниот дел со дизајнот на торбичката за испакнување ја зголемува дишењето, а истовремено обезбедува појава на традиционални боксерски гаќи.3. Мекиот и растеглив широк појас нема да се тркала или остава траги, обезбедува удобно и не затегнато абење.4. Ултра тенок лесен и еластичен материјал за зголемена удобност и продолжен опсег на движења, дише и брзо сушење.Содржина на пакетот : 1 Х Машка Долна Облека (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Долна Облека, Гаќи За Истегнување На Средниот Струк, Меки Гаќи, Машки Боксерски Гаќички. Материјал-95% Најлон, 5% Спандекс. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Боксерски Гаќи со Одлична Изработка,рамни Шевови и Рабови,Цврсто се вклопуваат Во Нозете Без Сечење, Еластичноста на Половината не Сече Или Копа. Повод-Гаќи За Истегнување, Без Пилинг,Без Тркалање или Гроздобер, отвори за нозе отпорни на Врзување, остануваат на место цел ден, Памукот има Фина Пропустливост што ве Одржува Ладни и Суви. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини На Сликата Со Големина.

Главните својства

Избор на купувачот

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја го�

Пол : Жени Сезона : Лето Повод : Дневно, базен, Море Материјал : Полиестер Декорација : Никој...

Хемфри Рептон претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 20х20, насловено "Парк

Сите Детски И Бебешки Чевли Препорачана Возраст : 1111, 5 Години Големина : 33 внатрешен дијаметар : 22см / 8,66 "

Генерации квалификувани занаетчии ја обликуваа декоративната инспирација зад овој традиционален тепи

Топол, смел нордиски племенски дизајн ткаен во богати, природни бои Неговиот потресен ефект на четка да�

Има многу простор за креативност и лукавство со Овие Градежни Блокови На Креола во 36" Џиновска Цевка За �

2" Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика британија Големина : 12 Еу Големина : 38 Биста : 100см / 39.5" ПОЛОВИНАТА :

Калавеј го воведува Сетот За Голф Рева, сет за врвни перформанси за жени Сетот За Голф Рева содржи клубо�

Сите картони за испорака се или 100% рециклирани по потрошувачите или се направени од рециклиран картон...

Богатствата НА каролина SS8267 OVMT Weimaraner Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични weimaraner у

Големина Табела : Големина : XL Биста : 108cm / 42.52" ракав : 19cm / 7.48" Рамо : 40cm / 15.75" Должина : 75cm / 29.53" Големина : XXL Б�

Големина : М Биста : 7287см / 28,334,3 " Половината : 6587см / 26,034,3" Големина : Л Биста : 7494см / 29.137.0 " Половината : 6994см

[Топли совети : ]ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите!!! Ако имате как�

Каролини Богатства BB2921 JMAT Ирски Волчјак Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде М

Функција : 1 Погонскиот мотор започнува непречено и го прави возењето поудобно.2 Силна моќ на качување, н�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Тексас Панталони,Жени Фармерки Дами Висо�

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих..

Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи �

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капка Раменици Голем Дуксер Жени ве Молиме проверете Ј�

Земете назад вашиот простор Со Рација Мулти Инсекти Спреј Ги убива бубачките што лазат и летаат при кон�

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

Натопи Пердув Пенкало, Мастило Пенкало, Канцелариски Материјал Подарок Кутија Антички Калиграфија Пен�

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и т

Име на ткаенина : Најлон Содржината на Главните Состојки На Ткаенината : 35 Состојки За обложување : Содрж

Scroll