Ново
Машки Обични Солидна Маица Блуза Џеб Долг Ракав Стојат Јака Врвови Маица

Машки Обични Солидна Маица Блуза Џеб Долг Ракав Стојат Јака Врвови Маица

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

ЈОЛАЈ Машка Секојдневна Цврста Маица Џеб Со Блуза Со Долги Ракави Врвови На Јака Маици Сезона : Mal/Зима Пол : Малематеријал : Полиестер,Памучна Декорација : Цврста,Копче,џебна облека должина : Редовна должина на Ракавот : Долга Јака : Стојат Тип На Шема : Цврста Стил : Дневно/Секојдневно Што добивате : 1 Х Машки Блузи : С САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 108см/42.52" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 62см/24.41" Должина : 77см/30.31" . Големина : М САД : 14 ЕУ : 44 Биста : 114см/44.88 "Рамо : 48см/18.90" Ракав : 63см/24.80 "Должина : 78см/30.71". Големина : Л САД : 16 ЕУ : 46 Биста : 120см/47.24 "Рамо : 50см/19.69" Ракав : 64см/25.20 "Должина : 79см/31.10". Големина : XL САД : 18 ЕУ : 48 Биста : 128cm/50.39 "Рамо : 53cm/20.87" Ракав : 65cm/25.59 "Должина : 80cm/31.50". Големина : 2 XL САД : 20 ЕУ : 50 Биста : 136cm/53.54 "Рамо : 56cm/22.05" Ракав : 66cm/25.98 "Должина : 81cm/31.89" Материјал : Полиестер,Памук,Мек, флексибилен, уникатен дизајн. Карактеристики : Цврст, Стојат Јака,Копче,Долг Ракав, Џеб. Стил : Долгиот ракав е секојдневен стил, погоден за носење. Големината на оваа блуза е точна, принтот е дизајн на поставување, лесно се носиатранзиција од деловни во секојдневни прилики,кога треба да бидете брзи и точни. Натпревар : врвовите На Маиците може да се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн. Прилики : оваа секојдневна кошула е совршена за забава, одмор, плажа, клуб, дневна и зимска облека.

Главните својства

Избор на купувачот

Направете суптилна изјава во овој врв Од Карен Скот, деталите со навртки го красат деколтето на бродот и

Затворање на копчето Машина За Перење табела : Големина : М Биста : 112см / 44.09" Рамо : 54см / 21.26" Должина : 75см /

Декорација / Процес : Печатење Должина На Облека : Редовна Должина на ракавот : Краток ракав...

Големина : М Големина : Средни САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см / 41.73" Рамо : 47см / 18.50" Ракав : 18см /

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Божиќна Поло Кошула, Кошула За Вратот На Реверот, Секојдн

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Цврсти Блузи, Маица За Вратот На Екипажот, Маица Со Кратк�

Големини НА САД : оваа туника е достапна Во Мали / сад 46, Средни / сад 810, Големи / САД 1214, ХГолеми / САД 1618, ХХ�

Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложувањ�

27" Должина : 72см / 28 ✿Карактеристики : женските врвови отпечатени со цветни дезени или цврсти бои, класич�

Дизајн : цветните хаваи кошули без ракави имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, тр

Јеашчат Маици За Жени Плус Големина, Женски Летни Обични Кошули Со Букви Кошула Со Букви Врвна Маица Со �

Летни Машки Спортови За Дишење Голф Со Кратки Ракави Машки Патент Обичен Врвен производ атрибути : Мека

Детали За Производот : Должина на ракавот : Краток ракав Еластичност : МикроЕластичност Шема : 4 јули (Ден

Безвременскиот изглед може да биде трендовски Должина На Ракавот : 3 / 4 Ракав Тип Ракав : Ролна Јазичето Р

①Материјал е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.

Мажите Јака Кошула Печатени Повик Долги Ракави Превртување Јака Блуза Кошули Карактеристики :...

Тип на вклопување : Лабава Шема Нив : Фестивал Одговара на големината, земете ги вашите нормални големин�

Женска Мода Печатени Маица Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од материјали,

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 45см / 17,72" Ракав : 19см / 7,48" Должина : 72см / 28,35" Големина : М Биста : 115см / 45,28

Новиот Свети Патрик Машка 3д Печатена Маица Со Долги Ракави Лабава Тркалезна Врата Подвлакно Врвни Блуз

краток ракав блузи хенли краток ракав блузи за жени фустан краток ракав врвот за жени обичните краток р�

Сезона : Четири Сезони Пол : Мажи Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава Материјал : Полиестер Тип На Шем�

Женска Кошула, Девојка Летна Блуза Полиестер Удобен Секојдневен Краток Ракав За Канцеларија Тип 4, Тип 5,

Машка Лежерна Карирана Кошула за Мажи Памучна Долга Ракава Со Копче Надолу Проверени Кошули Classic Зима К�

Женски Камизола, Врвови Без Ракави Квадратен Врат Цврст / Цвет Печатење Тенок Фит Летен Елек за Партиски

€Премиум Материјал ● Женска облека, секојдневни врвови за жени, летна зимска пролетна облека, изработе

Scroll