Ново
Мајстори На Универзумот Потекло Стратос Акција Слика, 7-Во Колекционерски Суперхерој Играчки

Мајстори На Универзумот Потекло Стратос Акција Слика, 7-Во Колекционерски Суперхерој Играчки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 351.84

Мастерверзната акциона фигура На Стратос ги оживува Мајсторите на универзумот водач На Луѓето Од Птиците со висина од 7 инчи. Дизајниран со 30 точки на артикулација и точно внимание на деталите што ќе ги сакаат колекционерите, тој доаѓа со неколку додатоци подготвени за битка за да овозможи епско раскажување приказни и шарени прикази. Овој лик. слика прави одличен подарок за почеток или изградба на колекција НА МОТУ. Боите и украсите може да варираат. Оваа маестрална акциона фигура Стратос е висока 7 инчи со детали автентични за новиот карактер На Етернија. Со 30 точки на артикулација, овој колекционерски материјал е подготвен за акциони потези и епски пози за прикажување. Сојузникот на Тој-Човек со седиште Во Авион доаѓа со комплет додатоци за држење раце, комплет раце за летање, маска за летање и жезол. Неговиот ремен за градите, јаката со пердуви, крилјата на рацете и ранецот се исто така отстранливи. Мајсторите на колекцијата На Универзумот Мастерверс ја слави содржината НА МОТУ од Мајсторите на Универзумот : Откровение До Нова Етернија. Мастерверзните фигури прават одличен подарок за колекционерите и обожавателите 6 години и постари, кои ќе го ценат зачувувањето на традициите НА МОТО во комбинација со модернизирани елементи за дизајн.

Главните својства

Избор на купувачот

Тим Италија фудбал љубовник Дете Долг Ракав Маица со потресени знаме На Италија и фудбалска топка вели �

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих..

[Топли совети : ]ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите!!! Ако имате как�

Овие водоотпорни пвц чизми за дожд можат да ги одржат вашите стапала суви и топли во дождливи денови или

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате ✈ ✈Машки Товарни Работни Панталони Редов�

Чистота на благородни Метали : 10кфиниш : Полиранширина на Лента : 8 mm Size (Минимум) : 12,5 Големина (Максимум) :

Сите Детски И Бебешки Чевли Препорачана Возраст : 1111, 5 Години Големина : 33 внатрешен дијаметар : 22см / 8,66 "

Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка ❀ СОВРШЕН БОЖИ�

3д Унисекс Дуксери : шарените дуксери напредна технологија ЗА 3д печатење, го прават дуксерот со качулка

Удобна Пижама Поставена за релаксирачки ден или ноќ : 8820ерор опсег : 2 или не : Да Инвентар : Да тип На Инве�

Боб Рос Среќни Дрвја! Маица100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави има удобен врат на е

Приказните Се добри за некои работи, но кога станува збор за вистинскиот шеф, се работи за тебе, Мамо...

Големина Табела : Големина : XL Биста : 108cm / 42.52" ракав : 19cm / 7.48" Рамо : 40cm / 15.75" Должина : 75cm / 29.53" Големина : XXL Б�

Убава Божиќна Колекција Облека За Чорапи За Деца е најдобриот избор за Вашиот Божиќен Подарок! Оваа Грд�

Scroll