Ново
Карат Т.Г.В. Создаден бел moissanite стерлинг сребрен солитер ѓердан

Карат Т.Г.В. Создаден бел moissanite стерлинг сребрен солитер ѓердан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2304.00

Прославете ја својата врска со овој елегантен ѓердан од мијабела солитер. Монтирана во треперливо сребро, овој елегантен ѓердан покажува срцев удар, креден со лов, создаден бел моисанит скапоцен камен (8x8mm) со изглед на рамка. Полиран на брилијантен сјај, овој суров ѓердан е суспендиран на 18-инчен тркалезен кабелски ланец и се обезбеди со затворач на прстенот. Повторно кренете ја искрата во вашата врска со ова опустошено ѓердан. Направено во сребро. 2 CT T.G.W. Создаде бел моисанит. Создадено бело Моисанит сечење : срце. Каменот поставен од пронг. Клип на пролетниот прстен. Leckердан од пасијанс. Должина на ланецот : 18 инчи. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Главните својства

Избор на купувачот

Jumbo Pl"x 40" x 9,5 "(површина за спиење : приближно 41" x 34 ") Мал 20 "x 15" x 5,5 "(површина за спиење : приближно 15" x 12,5 ")...

Најдоброто од основите! Со силуета на вратот од лажичка и удобна текстура со ребра, овој класичен резерв

Peackock plumagepremium врамени печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за двојно �

Подобрете го вашиот декор на отворено во есенски пердув бес! Колекцијата на дизајни на дизајни на дизај�

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee Нашите

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во оваа супер симпатична поли плетена наметка в

Уметник : Тадео zavaletasubject : Figutativestyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова е �

Дозволете му на вашиот стил да зборува сам за себе секој пат кога ќе излезете да ги носите Skechers паралелн�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Nsонсонвил е опседнат со изработка на најпосакуваната колбас во светот Основана од скромни почетоци во 1

Оваа худи на Russell Tech Fleece Pullover доаѓа во најкул отпечатоци и бои за да одговара на неговиот стил Направено �

Водоотпорно / топло / лесно да се вклучи / исклучи со затворено затворање на предниот дел; Изокот е подгот

Ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија има приказ на дом покриен со снег Истакнати бои : б�

Scroll