Ново
Модни Жени Лето Секојдневен Полн Ракав О-Вратот Цврст Лен Долг Фустан

Модни Жени Лето Секојдневен Полн Ракав О-Вратот Цврст Лен Долг Фустан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Модни Жени Лето Секојдневен Полн Ракав О-Вратот Цврст Лен Долг Фустан. . Опис : . 1. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.It е многу погоден За Лето и Пролет 4.Удобен материјал, погоден за различни прилики 5.Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. . . . Овој сладок фустан ќе ви се допадне во есенските излегувања. Овој фустан се одликува со долг ракав и врат со цветно печатење за привлечно око. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот. Сезона : Лето . Пол : Жени . Повод : Секојдневно, Секојдневно . Материјал : Лен . Тип На Шема : Цврст . Стил : Секојдневен . Должина на ракавот : Краток Ракав . Јака : Стојат . Одговара : Одговара на големината . Дебелина : Стандард . Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува . Што добивате : 1 Компјутер Фустан . КРАМАКС Мода Жени Лето Повик Полн Ракав О-Вратот Цврст Лен Долг Фустан.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Краток Ракав Тркалезен Врат Секојдневна Модна Забава Елегантен Фустан За Печатењеиспроверете Ј

Стил : Овој Цврст Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпет

Алинија фустан големина на располагање S, M, L, XL, XXL, XXXL (4, 6, 8, 10, 12), достапни се повеќе бои (цветен принт, печ�

Девојки девојки лето принцеза фустан деца бебиња за свадбени фустани за венчавки Внимание plz : Ако е ваш�

Женски Фустан Отпечатен VВратот Ретро Долг Ракав Голем Замав Сплит Долг Фустан Долг Ракав Директен Фуст

Летни Жени Секси Секојдневно Слабеење Без Ракави ОВратот Лента Печатење Резервоар Фустан Опис : израбо�

Опис : Издржлив Материјал : Користење на изработен полиестерски материјал, фина изработка и добра текст�

Бриз трикотажа боемски макси фустани совршена изјава за стил за лето, пролетни денови, празници на плаж�

Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате.94 "Половината : 92cm / 36.32 "Должина : 133cm / 52.

28 '' половината : 76cm / 29.98 '' Должина без ленти за рамо : 81cm / 31 Дизајн : врат на екипажот, тенок вклоп.25 '' Должи�

Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ

Совршен за вашите девојки во секојдневно носење и погоден за фотографирање, што е толку симпатично и мо�

Женска Плус Големина АЛинија 3 / 4 Чипка Ракави Шифон Долга Формална Вечер Партија Макси Фустан 7412 PZ Женс�

Тенок Женски Ретро Одблесокот Здолниште Плисирана Големина Прашка Vвратот Фустан Плус Женски Фустан Же

Мода Женски VВратот Повик Ретро Печатени Краток Ракав Лабава Фустан Ве молиме проверете ја табелата пр�

Тип : Ками облекување категорија : Редовен стил на Слика : тип На Студиски Модел : Апстрактен Стил : Задебе

Големина (инчи) Должина : 25.98 Биста : 29.92 Половината : 25.59 Колк : 34.65 М Должина : 26.38 Биста : 31.50 Половината : 27.17

40 "Половината : 90см / 35.43" Колк : 101см / 39.37" Колк : 111см / 43 женските Фустани Се изработени Со висококвалитетен

Жени Гроздобер Обичен Моден Фустан За Печатење На Ракави Без Ракави Без ракави1 1 Висококвалитетен мате�

100% ПОЛИЕСТЕР Увезена МАШИНА за затворање НА Вратоврска КАРАКТЕРИСТИКИ : S=M=L=XL=Женски Секојдневни Фустан

Стилизирајте го со вашата омилена капа или модна чанта, сигурно ќе изгледате совршено! Женски Фустани; Г

Мода Жени Сјајна Цевка Без Ракави Врвот Торба Колк Здолниште Тесни Пресече Фустан Фустан Здолниште ве М

Опис : Материјал : Мрежа Боја : Розова Пол : Девојка Модел Тип : Цвеќе Одговара : Одговара точно на големина

Женски Фустан За Печатење Дрвја Со Долги Ракави и Неправилна Качулка Врвни Карактеристики : Моден дизај

Женски Секојдневен Фустан, Шарени Надвор Рамо Краток Ракав Едноделен Опис : Висококвалитетен материјал

Материјал : Женскиот фустан е изработен од мек и дише полиестерски материјал карактеристика : Секојднев

Повод : ова прекрасно црно сатенско мини здолниште е погодно за жени и е совршен избор за секојдневно, со

Scroll