Ново
Момени Малме Мрежа 2' 3 ' Зелен Геометриски Надворешен Килим

Момени Малме Мрежа 2' 3 ' Зелен Геометриски Надворешен Килим

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 571.20

Земјата соба со геометриски печатење на оваа зелена мрежа килим. Направено со ВЛАКНА ЗА МИЛЕНИЧИЊА со рамно ткаење, можете да ја користите оваа недооценена убавина внатре или надвор, и, ако ја превртите, има уште еден стил. Неговите бои се превртени за да покажат позадина во боја на слонова коска со зелени ленти. Со две страни за избор, овој стил на килим нуди и забава и функционалност. НАДВОРЕШЕН И ВНАТРЕШЕН КИЛИМ : Секој килим е рамно ткаен од влакна ЗА МИЛЕНИЧИЊА, што го прави совршена опција и за внатрешна и за надворешна употреба. Разновидноста на оваа линија е неспоредлива. МИНИМАЛНА КАРИРАНА СО РАБОТ : со брак со минималистички дизајни со малку раб, добивате убави светлосни неутрални и контрастни задебелени графики. Малме се одликува со густа карирана за повратна винтиџ атмосфера, додека едноставно испрекинатите ленти и линии се враќаат на минималистичката шема на убер. КУП СО НИЗОК ПРОФИЛ : Тепих со Низок профил на висина на купот од 0,2 инчи со релаксирачки допир до стапалата. РЕВЕРЗИБИЛНО ПАРЧЕ ОСНОВА : графичките, но неутрални бои обезбедуваат одлична основа за секој простор. Плус, килимите се реверзибилни за многу можности за дизајн. НАПРАВЕНИ ДА ТРААТ : Неверојатно издржливи, овие килими можат да траат со години дури и во повеќето области со голем сообраќај.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа прекрасна класична продавница за возрасни ЖЕНСКИ подароци за роденденски накит лц се совршени за �

Носењето На Оваа Облека ќе ја истакне вашата добра фигура и ќе добие многу пофалби ✈ ✈Машки стебла за п�

Рајан Фаулер претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 20х20 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно Подма

Татко ти ти значи многу Тој ве научи на сите за спорт, риболов и косење на тревникот Не само што ги прави �

Овој Тренд Меѓународен Марвел Играчка СводХалк Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни у�

Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка ❀ СОВРШЕН БОЖИ�

Домашна Кралица донесе за вас декоративен килим за вашата канцеларија, студентски дом, ден, дневна соба,

Чоколадо За Одење Од Колекцијата На Селото Лемакс Санта Вондерленд Село Лемакс# : 62300 Додаток Материјал

Богатства КАРОЛИНА SC9174ЗНАМЕРОДИТЕЛ Дакел Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Знаме, разнобојни

Либерти Блуз Машки Голем увезен Голем недовршен инсем 38 "Висок недовршен инсем 40" Изберете "Должина На П�

Пол : Жени Сезона : Лето Повод : Дневно, базен, Море Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Обл

Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи �

наша цел е да ви обезбедиме симпатична, забавна и трендовска Соодветна Маица што можете да ја носите во �

Делфи Контрола Рака Черупка, Со Планината Делфи Контрола Рака Черупка, Со Монтирање Одговара Изберете :

Детски Чевли Aut Нови Деца Принцеза Чевли Лак Јазол Кожени Чевли Танц Перформанси Лизгање На Чевли За Мал

Совршен е и за родендени, забави, тушеви, свадби, настани и сите други ваши сезонски потреби за подароци..

Описr r дали сеуште сте вознемирени од нередот во кујната или бањата? Оваа решетка за организатори ќе ви �

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и т

Карактеристики : Дермална Основа За Сидро Изработена од висококвалитетен Титаниумски материјал Г23 без

Убава Божиќна Колекција Облека За Чорапи За Деца е најдобриот избор за Вашиот Божиќен Подарок! Оваа Грд�

Scroll