Ново
Накит Дисплеј Полица Виси Држач Организатор Десктоп Домашна Продавница Лист

Накит Дисплеј Полица Виси Држач Организатор Десктоп Домашна Продавница Лист

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Опис : совршено се вклопува на врвот на вашата суета маса за чување на вашиот накит како полица за накит.Одлично за личен дом, а исто така совршено за дисплеј за накит на маса во продавници или ревии.Погоден за чување обетки, ѓердани, нараквици, прстени, очила и многу повеќе.Не само полица за накит, туку и украс за вашиот дом.Совршен подарок за вашата љубовница, сопруга, ќерка итн.Спецификација : Материјал : Фланелна Боја : Златна Розова Големина : Екран : 12х35см/4, 72х13, 78 инчкактус : 19х48см/7, 48х18, 90 инчдрум : 21, 5х25см/8, 46х9, 84 инчи ветерница : 23, 5х31, 5см/9, 25х12, 40 инчконе : 9.2х18см/3, 62х7, 09 Инчи : 16, 5х10см/6, 50х3, 94 инчи пакетот вклучува : 1 парче накит полица : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.2. Ве молиме дозволете 1-3мм разлики поради рачно мерење. соба декор organizетски накит организатор полица. девојка ѓердан закачалка убавина модерна декорација. висечки држач за студентски дом најважен асекции огледало.

Главните својства

Избор на купувачот

Наоткриени Женски Пижами Комплети Облека За Спиење Со Кратки Ракави Со Врат Со Капри Панталони Летни Пј

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Започнува со мерење на вашето домашно милениче и потоа се осигура дека максималната граница на тежина (2

Собранието на модулот за пумпа за гориво GMB изгради репутација во автомобилската индустрија за квалите�

Мини Часовник За Автомобили,Часовник За Автомобили,Електронски Кварцен Часовник Креативни Автомобилс�

LG K3 Folio Pallet The Телефонски случаи Три странични џебови за кредитни картички, визиткартички и други дневни

Започнете непречено со животот со џокејски слабеење кратко Контролниот панел од 360 стомаци нуди удобно

Влезете во празнично расположение со оваа празнична капа на Дедо Мраз со тело и кадифен манжетен...

Изградена за удобност, оваа 3пакет на машки перничиња со перничиња за престојување, ќе ги задржи нозете �

Стариот Macbook Pro 13 " Капакот На Куќиштето На Мрежницата (2022.0)е само За Моделот Број А2681 Тоа не Е КОМПАТИБИЛЕ

Тема : Флорална и ботаничка стил : Современа Производ Тип : Сребрена рамка, црна матка, акрилна трговска м

Покрај тоа, рамката за кревет е завршена со облога на површински прав што обезбедува дополнителна зашти

Уметник : Valarie Wadesubject : Floral Style : Modern & Cote Moper Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у

Scroll