Ново
Машината Момени Харлоу Направи Килим Од Вискозно Сина Област 7'11 11'2

Машината Момени Харлоу Направи Килим Од Вискозно Сина Област 7'11 11'2

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Оваа преодна колекција на теписи користи еклектичен пристап за подигнување на внатрешните подови. Вискозните нишки цртаат сјајни акценти од нежно ткаеното поле шенил, истакнувајќи ги сложените детали за секој украсен килим со скулпторска уметност. Неутралната палета на бои спарува сребрено сиви со кралски блуз и беж тонови што одговараат на секоја покривка на подот?е истакнат дизајн со карактеристична текстура. Од апстрактни вители и линеарни ленти до преобоени медалјони и традиционални персиски мотиви на килим, софистицираниот асортиман претставува извонредна шема на тепих за секој стилски избор. Внатрешен Килим. Произведено Во Белгија. Машина Направена. Вискоза Шенил Со Латекс Поддршка. Висина На Купот 0,2".

Главните својства

Избор на купувачот

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПАРИЧНИК овој неверојатен кожен таблет заштитен случај е исто така модерно дизајниран

Оваа ставка е сосема нова, фабрички запечатена.Кажете збогум на непотребниот отпад од етикетата на лист

Земете назад вашиот простор Со Рација Мулти Инсекти Спреј Ги убива бубачките што лазат и летаат при кон�

Земете Ја Вашата Дневна Доза На Хумор Со Овие Смешни Смешни Маици Ако сакате да им подарите добар подаро

Детски Чевли Aut Нови Деца Принцеза Чевли Лак Јазол Кожени Чевли Танц Перформанси Лизгање На Чевли За Мал

Каролини Богатства 8482МАТ Палма Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27, 27"Л х 18" W, разнобојна Оваа Внатрешн

59"Size : XXL: 12 EU : 42 Bust : 125cm / 49.47"Shoulder : 55cm / 21.05"Length : 66cm / 25.21"Sleeve : 53cm / 20.29"Shoulder : 52cm / 20 ● Забелешка : темносини јакни

Пол : Жени Сезона : Лето Повод : Дневно, базен, Море Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Обл

Делфи Контрола Рака Черупка, Со Планината Делфи Контрола Рака Черупка, Со Монтирање Одговара Изберете :

Работи Со Лаптопи : Apple Mac Book, Pro, Air / Acer Aspire V, Chromebook, V Нитро, V5, Switch, C720, Еден 10 / Alienware 17, 15, 13 / AorX3 Плус v5, Плу�

Описr r дали сеуште сте вознемирени од нередот во кујната или бањата? Оваа решетка за организатори ќе ви �

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Х

Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи �

Овој Тренд Меѓународен Марвел Играчка СводХалк Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни у�

Овој Принцеза Принцеза Врамени Сликарство Печатење е врвен квалитет Giclee печатење на висока резолуција

Scroll