Ново
нов светла празник експрес електричен воз

нов светла празник експрес електричен воз

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 944.00

384 карактеристики : - електричен воз.- мајстор изработена декорација на извонредна детална изработка.- звучна и осветлена анимација додадете волшебност во поставките за одмор како украсен, елегантен украс.- на возраст од 10 и повеќе години. вклучува : - вклучува 4 парче г-мерач воз во собата, 16 парчиња на патеката, мултифункционален контролер, 120v трансформатор и песна моќ клип.SKU : ADIB0006 KQGWA Ова Е Комплетен Подготвен За Одмор Експрес Електричен Анимиран Воз Поставен Од Нови Светли. Тоа е за возраст од 10 и повеќе години. КАРАКТЕРИСТИКИ : подготвен За трчање Анимиран сет За Воз За Одмор Експрес. Комплетот вклучува локомотива, тендер за дрво, автомобил со пумпа за бонбони и кабус. Празнична Железница На Дедо мраз 4-4-0 парната локомотива е обоена во тен, црвена и зелена боја. Празничната локомотива е украсена со снежни ѕвона и панделки, целата Работа едноставно тече Божиќ. Тендерскиот автомобил има симулирани текстури на дрво, купишта играчки и привлечна зелена боја над работата со боја на тен. Автомобилот со пумпа за бонбони е зелен автомобил покриен со бонбони со две џуџиња кои работат на пумпа поставена во центарот и голем знак "Танчерка На Бонбони". Кабусот е црвен над зелениот, носи подароци за сортирање џуџиња и спортува голем знак "продавница за играчки на дедо мраз". Сите автомобили се опремени со : - Светла-Анимација-Речиси срамота количина На Божиќна радост Лесен за Употреба контролорот На возот е опремен со 14 јасно означени копчиња кои обезбедуваат целосна контрола врз возот. Контролорот ќе : - Активирајте еден куп Божиќни звуци-Прилагодете ја Брзината На Контрола на јачината на звукот и насоката на возот-Свртете го.

Главните својства

Избор на купувачот

Оди, ГерманијаФудбал, Фудбал Долг Ракав Ползавец Inktastic Оди, ГерманијаФудбал, Фудбал Новороденче Долги Р�

Функција : 1 Погонскиот мотор започнува непречено и го прави возењето поудобно.2 Силна моќ на качување, н�

Мојот Втор Божиќен Дедо мраз Со Бонбони Трска Бебешка Маица, совршена за втората Божиќна сезона на внук�

Големина : М Биста : 7287см / 28,334,3 " Половината : 6587см / 26,034,3" Големина : Л Биста : 7494см / 29.137.0 " Половината : 6994см

[Топли совети : ]ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите!!! Ако имате как�

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и т

Име на ткаенина : Најлон Содржината на Главните Состојки На Ткаенината : 35 Состојки За обложување : Содрж

Содржина на пакетот : Пакетот вклучува : 1 парчиња табела со големина На Комбинезон : Големина Сад ВЕЛИКА

Рајан Фаулер претставува зачудувачко Црно Украсено Дрво 20х20 Врамено Со Уметничко Парче Со Двојно Подма

Сите Детски И Бебешки Чевли Препорачана Возраст : 1111, 5 Години Големина : 33 внатрешен дијаметар : 22см / 8,66 "

Карактеристики : Дермална Основа За Сидро Изработена од висококвалитетен Титаниумски материјал Г23 без

Каролини Богатства 8482МАТ Палма Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27, 27"Л х 18" W, разнобојна Оваа Внатрешн

Животот На Миленичето "ВАГНИФИКУВА" 360 Степени И Повеќенасочен Чешел За Гребло за Миленичиња се одликув�

Совршен е и за родендени, забави, тушеви, свадби, настани и сите други ваши сезонски потреби за подароци..

Делфи Контрола Рака Черупка, Со Планината Делфи Контрола Рака Черупка, Со Монтирање Одговара Изберете :

Изберете совршен подарок за вашите деца со нашата смешна И стилска Колекција Облека За Ноќта на Вештерк

Натопи Пердув Пенкало, Мастило Пенкало, Канцелариски Материјал Подарок Кутија Антички Калиграфија Пен�

Каролини Богатства BB2921 JMAT Ирски Волчјак Среќен Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде М

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Секојдневен Тексас Панталони,Жени Фармерки Дами Висо�

Топол, смел нордиски племенски дизајн ткаен во богати, природни бои Неговиот потресен ефект на четка да�

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка ❀ СОВРШЕН БОЖИ�

Тим Италија фудбал љубовник Дете Долг Ракав Маица со потресени знаме На Италија и фудбалска топка вели �

Сите картони за испорака се или 100% рециклирани по потрошувачите или се направени од рециклиран картон...

Scroll