Ново
Нурисон Најважен Внатрешен Надворешен Црвен Килим од 4' тркалезна Површина

Нурисон Најважен Внатрешен Надворешен Црвен Килим од 4' тркалезна Површина

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Зафатен, активен животен стил бара декор без врева, а оваа колекција на килими на отворено го има сето тоа. Нурисон Основи област килими ви даде се што сакате, и повеќе! Овие убави, еднобојни и шарени теписи се изработени за солидни перформанси, но никогаш не жртвуваат стил за функција. Со низок куп, секој Најважен килим е дизајниран да издржи густ сообраќај, вклучувајќи деца и домашни миленици. Ќе ја цените издржливоста, лесната нега и меката текстура на оваа современа колекција на килими во широк спектар на бои и големини за да одговараат на секој внатрешен и надворешен простор. Идеален за вашиот трем, двор, балкон, покрај базен и тераса или дневна соба, трпезарија и други места за собирање. 100% полипропиленски влакна можат да бидат вакуумирани, исплакнати со црево и сушени на воздух. За уште подолг живот, донесете во затворени простории за време на екстремни временски услови. Донесете шик стил во вашите внатрешни или надворешни простории за седење со овој надворешен тепих Од Колекцијата Нурисон Есенцијали. Одликувајќи се со едноставен апстрактен дизајн, овој модерен килим е претставен со живописен црвен тон кој додава моментална боја на вашиот простор. Најважен е машински изработен од издржливи полипропиленски предива со низок профил кои можат да се вакуумираат, исплакнат со црево и да се сушат на воздух. За да го продолжите животот на вашиот килим, внесете го внатре за време на екстремни временски услови. Апстрактниот тепих на отворено додава модерен стил на вашите внатрешни и надворешни простори. Машината направи низок куп. 100% полипропилен. Лесен за чистење, пријателски за миленичиња, се спротивставува на активниот животен стил. Идеален за трем, двор, балкон, тераса за базен или дневна соба, трпезарија, семејна соба. Тепих рампа препорачува кога се користи во затворен простор. Поради деталната конструкција на нашите килими, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Главните својства

Избор на купувачот

ОПИС : 3 парчиња / сет Прекрасен Зајак Автомобил Парфем Мирис Освежувачи На Воздух Излез Пропустлив Парф�

Боб Рос Среќни Дрвја! Маица100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави има удобен врат на е

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

Големина : 110 Препорачана Возраст : 34 Години Биста : 63см / 24.80" Должина : 40см / 15.75" Големина : 120 Препорачана В�

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и т

НатпреварПар Со Фармерки и Чевли За Лесен Ансамбл, или Со Долги Панталони и Патики Кога Сакате Удобна и �

Оваа примамлива Оригинална Ѕвезда К Форма на Срце 6мм Симулираше Розов Турмалински Бајпас Прстен, доста

Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка ❀ СОВРШЕН БОЖИ�

Приказните Се добри за некои работи, но кога станува збор за вистинскиот шеф, се работи за тебе, Мамо Оди

Оваа прекрасна класична продавница за возрасни ЖЕНСКИ подароци за роденденски накит лц се совршени за �

Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи �

Побарајте паметен начин за далечинско отворање и затворање на портата? Отворачот на вратата на вратата

Табела со големина : (см / инч) Големина(см)tttt T T XLt Length : t47t Hip : t7692пресврт : t6282 2 XLtlengh : t48t Hip : t8096пресврт : t6686...

Карактеристики : Дермална Основа За Сидро Изработена од висококвалитетен Титаниумски материјал Г23 без

Убава Божиќна Колекција Облека За Чорапи За Деца е најдобриот избор за Вашиот Божиќен Подарок! Оваа Грд�

Големина Табела : Големина : XL Биста : 108cm / 42.52" ракав : 19cm / 7.48" Рамо : 40cm / 15.75" Должина : 75cm / 29.53" Големина : XXL Б�

Сите Детски И Бебешки Чевли Препорачана Возраст : 1111, 5 Години Големина : 33 внатрешен дијаметар : 22см / 8,66 "

Scroll