Ново
Ореал Париз Непогрешлив Час Про Хидратантен Сјај За Усни, Пинк Топаз

Ореал Париз Непогрешлив Час Про Хидратантен Сјај За Усни, Пинк Топаз

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Лореал Париз Непогрешлив 8 Часовен Про Хидратантен Сјај За Усни, Розов Топаз, Непогрешлив 8 ЧАСА Ле Сјај е хидратантен сјај за усни што ги одржува усните меки, мазни, шарени и сјајни осум часа. Патентираниот апликатор прецизно ги контурира усните, давајќи ви мазна, рамномерна, беспрекорна завршница секој пат. Овој долготраен сјај за усни е достапен во широк спектар на проегирни нијанси кои остануваат вистинити без промена, избледување или затапување. Користете го заедно со Непогрешлива Шминка за совршено полиран, долготраен сјај за усни. Без Врвни палта. Без Пердуви. Нема Бледнее. Тоа мора Да биде Непогрешливо. Доказот е Во Абењето. Лореал Париз Непогрешлив 8 Часовен Про Хидратантен Сјај За Усни, Розов Топаз Непогрешлив 8 ЧАСА Ле Сјај е хидратантен сјај за усни што ги одржува усните меки, мазни, шарени и сјајни осум часа. Патентираниот апликатор прецизно ги контурира усните, давајќи ви мазна, рамномерна, беспрекорна завршница секој пат. Овој долготраен сјај за усни е достапен во широк спектар на проегирни нијанси кои остануваат вистинити без промена, избледување или затапување. Користете го заедно со Непогрешлива Шминка за совршено полиран, долготраен сјај за усни. Без Врвни палта. Без Пердуви. Нема Бледнее. Тоа мора Да биде Непогрешливо. Доказот е Во Абењето.

Главните својства

Избор на купувачот

Удобна Пижама Поставена за релаксирачки ден или ноќ : 8820ерор опсег : 2 или не : Да Инвентар : Да тип На Инве�

Табела со големина : (см / инч) Големина(см)tttt T T XLt Length : t47t Hip : t7692пресврт : t6282 2 XLtlengh : t48t Hip : t8096пресврт : t6686 3

Носењето На Оваа Облека ќе ја истакне вашата добра фигура и ќе добие многу пофалби ✈ ✈Машки стебла за п�

Приказните Се добри за некои работи, но кога станува збор за вистинскиот шеф, се работи за тебе, Мамо Оди

За девојчето кое сака најжешките бои и стил, Никол од формулата за долго носење на Nail Nail, се осигура дека

Големина : 110 Препорачана Возраст : 34 Години Биста : 63см / 24.80" Должина : 40см / 15.75" Големина : 120 Препорачана В�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Временски Капак ПриклучокКомпатибилен со 20012006 BMW 330 Ci Note : Ванос Домување Слепи Приклучок Компатибилен с

Суво грозје се изложени на сонце, сочни сочни калифорниски суво грозје, затегнати во богато кремасто мл�

Вашето мало девојче ќе сака да оди на плажа или базен во удобноста на ова официјално лиценцирано тролов�

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, ова подготвено уметничк

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Scroll