Ново
Органски Мелем За Усни, Нане

Органски Мелем За Усни, Нане

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

балсамите за усни на ноја се природата што водат љубов кон вашиот пут! Бидејќи се природни, тие се разликуваат од синтетичките на кои сте навикнати. Тие не содржат нафта-која е направена од нафта (масло) и клучна состојка на многу синтетички производи така ќе се чувствувате помалку мрсна и повеќе текстура. . Оваа цевка на неверојатност е : . - Направено со 70% пцр (пост-потрошувачки рециклиран) материјал, еден од единствените мелеми во светот! . - Направено со само 6 состојки толку познати, нема да ви треба речник : кокосово масло, пчелин восок, екстра девствено маслиново масло, нане, ментол и стевиа. - УСДА Сертифициран Органски. - USDA Сертифициран биобазиран 100% (анализа на радио-распаѓање на јаглерод што покажува 100% од јаглеродот е природен). - Направено во САД. - Сѐ-бесплатно (суровост/глутен/конзерванс/парабен/сулфат). Не само што вашите усни ќе ја добијат целата потребна влага за добро чувство, туку ќе се чувствувате добро знаејќи дека користите мелем за усни што е попријателски за вашето тело и планетата. И ако ви треба уште една причина да се чувствувате добро, означете #живеејки божествено и @noyahcosmetics на пост и noyah ќе донира производ на бездомниците. Органски Мелем За Усни,Нане.

Главните својства

Избор на купувачот

Одличен Подарок за Денот На Таткото, Роденден или Божиќен Подарок За Тато, Дедо, Дедо, Тато, Сопруг ова Го

1 пара Чорапи ЗА Бебиња 3Д Цртани Животни Подни Влечки Меки Чорапи Од Цевки За Момче и Девојче Големина ш�

Женски Моден Секојдневен Темперамент Екипажот Лабава Печатена Маица Со Кратки Ракави Карактеристики :

Измешајте, совпаѓајте и повторете! Симпатичнакакокосичка од 3 парчиња облечена од Wonder Nation го одржува де�

Карактеристики : Овој случај е изработен од висококвалитетна издржлива стп кожа и ажурирана мека внатр

Специјални дами мода цз прстен со висок квалитет зачудувачки популарен накит во солидна 14к Злато...

Стотник Ласерски Знак Кец На Десетка Корисно Место 5 Во Х 7 Во Средно Име На Брендот : Стотник Јазик : Англ�

Оваа тенда што може да се повлече ќе биде идеална за употреба пред прозорецот, на терасата, балконот или

Антибрчки Колаген Вратот Рампа Лепенка Кожата Зацврстување Навлажнувачки Спецификација : Опис : ...

Нашите Маици го поставуваат Стандардот За Стандардна Маичка Ние печатиме користејќи ги најдобрите тех�

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Силиконски Восочни Шпатули, Црвена Handономска Рачка Лесно Стапчиња За Отстранување На Влакна Со Соодвет

Дами Секси Мода Оглавник Вратот Без Ракави Резервоарот Врвот Точка Лента Печатење Фустан Опис : 1...

5 мл., 100% чешлана рингпсун Памучна Хедер е 90 / 10 чешлана прстенеста памучна / полиестерска Бела Боја е заши

Кузмарк Розова Кожа колба одличен празник, роденден, бизнис или идеја за подароци секој ден Розовата ко�

Наоткриени Женски Пижами Комплети Облека За Спиење Со Кратки Ракави Со Врат Со Капри Панталони Летни Пј

Тен Акварел Памучна Растителна Ткаенина е дел Од Така Бог Направи Колекција На Земјоделски Ткаенини от�

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработена Црна Новина Област Килими, 7 ' Круг Дизајниран да издржи секојд

35 " 106cm / 41 Пакет : 1 маица врвот во пакет Благодарам! Мало бебе девојчиња и женски виножито Мама маица пој

Мини Часовник За Автомобили,Часовник За Автомобили,Електронски Кварцен Часовник Креативни Автомобилс�

Карирана Торба За Рамо Со внатрешна торбичкаПу Веганска Кожна Торба За Патување Димензии : карирана тор

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Денот На вљубените Безличен Кукла Перница Случај Софа Фрли Перница Покритие Дома Декор Спецификации : т

Опис : Пол : Маж, Момчиња, Маж, Машки, Менстајл : Машка Долна Облека, Боксерски Гаќи За Истегнување На Средн

: ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 74см / 29.86" Должина : 93см / 36.71 "Хип : 92см / 36...

Натали Авондет претставува прекрасно 14х12 Црно Модерно Дрво Врамено Ѕидно Уметничко дело, со наслов " Пр�

Дизајнирани со едноставна задебелена форма и густа пластична рамка, овие хипстерски дебели пластични о

Деца Бебе Топли Девојки Момчиња Фланелен Зимски Руно Јакни Дуксер Капут Моден дизајн,100% Сосема Нов,квал

Карактеристики : *висока прецизност алатка мелење голем капацитет чип елиминација, висока ефикасност и

Scroll