Ново
Папагал Ролинг Пајак, Бело

Папагал Ролинг Пајак, Бело

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1279.84

Пајакот За Тркалање Папагал е ултра-компактен дрон контролиран од паметен телефон. Лета во затворени простории и на отворено со изненадувачка брзина и стабилност. Акробатски трикови се достапни од бесплатната апликација За Минидрони, Слободен Лет 3. Оваа ултра софистицирана технологија базирана на фузија на податоци на сензорот го прави Тркалачкиот пајак еден од најстабилните дронови во светот. Има ексклузивен режим на полетување со слободен пад. Неговите мотори започнуваат кога ќе го испуштите. Снимајте воздушен поглед со вертикалната мини-камера. Овој производ може да бара регистрација во ФАА пред работењето. За да дознаете повеќе, посетете ја www.faa.gov/uas/registration Папагал Тркалање Пајак, Бело : Лета непречено во сите правци. Софистициран стабилизирачки автопилот систем. Лесно за пилотирање со контроли на допир преку бесплатната апликација Free Flight 3 и Android. Брза, агилна аеробатика, вртења од 90 степени и 180 степени благодарение на контролната функција "повлечи". Врши напред, назад и странично превртува на допир на прст. Отстранливите тркала овозможуваат тркалање на пајакот да се тркалаат нагоре и надолу по ѕидовите и преку таванот. Вградената вертикална мини-камера може да направи снимки. Се поврзува Со Папагалот Пилот Академија за споделување на статистика со други пилоти.

Главните својства

Избор на купувачот

Лореал Париз Непогрешлив 8 Часовен Про Хидратантен Сјај За Усни, Розов Топаз, Непогрешлив 8 ЧАСА Ле Сјај �

39инчен х 30инчен кафеава Грмушка Од Трева од Кучиња доаѓа фиксирана во метален сад За Завршна обработка �

Направете го одличното на отворено уште поголемо со оваа изведба дуксер од руно; се одликува со насекад�

11 / 4 во Квадратни Приемник Цевка Отворање Отстранлива Лента За Влечење, Игла и Клип Продадени Одделно...

Уметник : Џесика Путнамсубјект : Мртва Природа : Еклектичен Тип На Производ : Уметност На Платно Завиткан

Овој излез на вода за течноста за ладење на моторот е дизајниран да одговара на вклопувањето и издржлив�

Инспирирани од прекрасен дизајн на вино, приврзоците На Зин се уметнички формирани од едно големо парче

Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уме

Поддршка за грејниот елемент и клип за задржување Ве молиме имајте предвид дека за да ја замените поддр�

3.7 мл., 50% полиестер, 25% памук со прстен, 25% вискоза; полиестерот ја задржува формата, удобноста на памукот �

На Суета Фер Осветлување градник Со Целосна Фигура долна Жица нуди Зонирана Поддршка за дополнително о�

Патот До Никаде, е вешто Направено Модерно и современо уметничко дело од вистински уметници...

Каролини Богатства BB2244 PW1216 Ноќта На Вештерките Страшно Минијатурен Шнауцер Сол И Бибер Платно Ткаенина

балсамите за усни на ноја се природата што водат љубов кон вашиот пут! Бидејќи се природни, тие се разлик

Мов Даб Графика Голем "Сон Тим ЕденНаеден" Задниот Прозорец Графички За Целосна Големина камион има про�

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните

Цврста месинг конструкција за максимална цврстина и издржливост Брзи и лесни мамки и промени на лидеро�

Направете свој тропски рај Подгответе се за следната најжешка работа во трансферите на топлина! Прилаг�

Совршен подарок за секоја Медицинска Сестра Дајте подарок на таа специјална Медицинска Сестра тие ќе п�

ПРЕКИНУВАЧ ЗА ЗАГЛАВУВАЊЕ НА ВРАТАТА Можете да купувате Додатоци За Автомобили што одговараат на вашио

TSW MALLORY 20 X8, 5 5 X114, 3 40 ET 76.1 CB МАТ ЦРНО ТРКАЛО TSW MALLORY 20 X8, 5 5 X114, 3 40 ET 76.1 CB МАТ ЦРНА ТРКАЛО ТСВ МЕЛОРИ 20Х8, 5 5Х114, 3 40�

Safavieh Природни Влакна NF653 A Рачно Ткаени Природни Килим Колекција На Природни Влакна на затворен простор

Висина на купот : 0,5 инчи Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направен�

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата Ние нудиме п�

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точ�

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На �

Изработени во 14 каратно бело злато овие обетки од роден камен во септември ќе додадат совршена боја на с

Scroll