Ново
Pet Life ® Denta-Cone Tpr Третирајте Издавање И Чистење На Забите Издржлива Играчка За Кучиња

Pet Life ® Denta-Cone Tpr Третирајте Издавање И Чистење На Забите Издржлива Играчка За Кучиња

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 183.68

Миленичето Life ® "Denta-Cone" Tpr Третираат Издавање И Чистење На Забите Издржливата Играчка За Кучиња е составена од мек, Лесен и Многу Издржлив материјал сличен на гума кој обезбедува силна отпорност на каснување. Дента-Коската е опремена со целосни надворешни испакнатини и гребени дизајнирани за масажа на непцата и чистење на забите со помош на отстранување на наслаги и забен камен за време на играта. Одлично за ширење пасти за заби и гелови долж пукнатините за поефикасно хигиенско искуство. Оваа играчка има и центар со внатрешен џеб кој е дизајниран за поставување На Задоволства За Кучиња или Храна помеѓу пукнатините што полека ослободуваат храна додека џвакаат или гризат тоа е исто така одлично за острење на когнитивните вештини. Достапно во Повеќе Бои. . ДИМЕНЗИИ НА ГОЛЕМИНА : (ИНЧИ) L x x x H. 5.91 X 2.76 X 2.76 Составен Од Tpr Материјал Кој Е Издржлив како Гума и Отпорен на Гризење. Карактеристики Двострани гребени со целосна должина за поставување На Третирања За Кучиња кои се ослободуваат кога се џвакаат. Карактеристики Стоматолошки гребени наоколу, совршени за Орална хигиена кои помагаат во отстранување на наслаги и гингивитис при џвакање. Безбеден, Мек, Издржлив и составен од Нетоксични Материјали. Достапно во Повеќе Бои.

Главните својства

Избор на купувачот

Дами Секси Мода Оглавник Вратот Без Ракави Резервоарот Врвот Точка Лента Печатење Фустан Опис : 1...

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Рантрон од пазарот На Џојбај.Задолжителен комп�

5 мл., 100% чешлана рингпсун Памучна Хедер е 90 / 10 чешлана прстенеста памучна / полиестерска Бела Боја е заши

Подобрете го вашиот декор на отворено во есенски пердув бес! Колекцијата на дизајни на дизајни на дизај�

Уметник : offефри Ансел Агронссубјект : Пејзажапелатиран стил : Модерен и современ проитивен Тип : Галериј

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработена Црна Новина Област Килими, 7 ' Круг Дизајниран да издржи секојд

Големина : 3,5 см х 6,6 см ( )Класификација : ножици за нокти, Отворач, Синџир На Клучеви Карактеристика : Мулт

Градник За Двојна Поддршка на Жените ентинеа Проѕирна Мрежа Деми Долна Жица Црн 36 / 80сезона : Четири сезо

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Сончев ден, неверојатен скок и одеднаш, вие сте незапирливи Комбинетот за романтично марамче за марамче

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Измешајте, совпаѓајте и повторете! Симпатичнакакокосичка од 3 парчиња облечена од Wonder Nation го одржува де�

Денот На вљубените Безличен Кукла Перница Случај Софа Фрли Перница Покритие Дома Декор Спецификации : т

Прилагодени Маици За Мажи Машки Обичен Патент За Печатење Свртете Ја Блузата Со Јака Со Кратки Ракави К�

24 часовна удобност чевли со широка ширина на Крис е вашиот идеален избор за удобност...

Водоотпорно / топло / лесно да се вклучи / исклучи со затворено затворање на предниот дел; Изокот е подгот

Nsонсонвил е опседнат со изработка на најпосакуваната колбас во светот Основана од скромни почетоци во 1

Ве молиме дозволете 12мм се разликува поради рачно мерење, благодарам.Овие Чевли Одат Со речиси секое Па�

Оваа оригинална животна дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори .

Scroll