Ново
Постелнина Костум Дома Постелнина 3д Волк Печатени Јорган Покритие Постелнина Сетови Со Перница,Целосна

Постелнина Костум Дома Постелнина 3д Волк Печатени Јорган Покритие Постелнина Сетови Со Перница,Целосна

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 735.84

2/3 Парче Навлака За Јорган : 100% Измиен Микрофибер, 1 навлака за јорган, 1/2 шамови за перници.Близнак 1xduvet покритие : 68*86 " 1x Pillowcases 19*29"; Целосна 1xduvet капак : 80*90 " 2x Pillowcases 19*29"; кралицата 1xduvet покритие : 90*90 " 2x Pillowcases 19*29"; кралот 1xduvet покритие. : 104*90 " 2x Pillowcases 19*36"; cal Кинг 1xduvet покритие : 104*98 " 2x Pillowcases 19*36".БЕЗ УТЕШИТЕЛ. Синко Де Мајо, Дивали, Велигден, Курбан Бајрам, Денот На Таткото,Ноќта На Вештерките,Ханука, Божиќ,Холи,Денот На Независноста,Кванза,Лунарна Нова Година,Денот На Мајката,Нова година,Пасха,Денот На Свети Патрик,Денот на Благодарноста,Денот на Вљубените,Денот На Ветераните, подарок, жени. Важен потсетник : овој комплет за покривање на јорганот не вклучува утешител. Ве молиме љубезно проверете дали патентот е целосно затворен при миење на капакот на јорганот за да спречите закачување и кинење. Лесно Одржување-Направено од бои отпорни на избледување кои задржуваат светли и привлечни дури и по многу перења и обемна употреба. 100% Измиен микрофибер може да се пере во машина со вода под 30 степени. Не избелувајте. Падне сува на ниско ниво. Се препорачува перење пред првата употреба. Затворање На патент И Аголни Врски-има скриено затворање на патент погодно за сите навлаки за јорган. Затворањето на патентот лесно ви овозможува да го вметнете и отстраните јорганот кога е потребно. 4-те аголни врски гарантираат дека вашиот утешител нема да се лизне, ќе остане неподвижен во капакот, чувајте ги навлаките за јорган на место во однос на капакот.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : зголемувач / редуктор од нерѓосувачки челик за врски за поставата на оџакот.Редуктор Н�

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 37см / 14.57" Ракав : 24см / 9.45" Врвови Должина : 45см / 17.72" Половината : 64см / 25.20"

Бебе Девојки Момчиња Патент Надолу Комбинезони со Ракавици, Зимски Ромпер Комбинезон Ромпер Облека...

Опис : Висококвалитетна површина од Алуминиум и ЦПУ завршена висококвалитетна Анодизирана Обвивка Од Ц

Опис оваа дрвена играчка е изработена од материјал од висока класа, кој е издржлив за трајна употреба...

Жени Есенски Зимски Велур Етнички Ресни Без Ракави Елек Со Реси Cardigan Features : 1.It изработен е од висококвал�

Карактеристики : 1 Направено од лесна ткаенина што дише, еластична, течна и воопшто не прилепена, мека на

Без разлика дали сте професионален уметник или исто како да играте наоколу со уметност и занаети, имаме

Пригушувачот Во ПРАВ Што ја зеде индустријата за моторни санки со пригушувачи на бмп бормал бмп се разв�

Спецификации На Производот : Име : елка нож и вилушка во собата Материјал : Неткаен материјал Големина

Возење иглички.300 на чело со монтирана машина за перење алати во прав за изнајмување 0,145 инчи дијаметар �

Lilgiuy Жена Градници Со Низа Брзо Сува Шок Отпорен Трчање Фитнес Долна Облека Со Големи Димензии,Сива,L Рес

Шема : Цврста боја Пол : Женски Должина На Фустанот : Кратка Ако производот има какви било проблеми со ква

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 20gpackage гол

Ние се стремиме да го направиме вашето шопинг искуство позитивно Ако вашата адреса за испорака е Поштен

Scroll