Ново
Симпатична Миленичиња Шамија Божиќни Елементи Куче Шамија Топла Мачка Шамија Декор Маче Додаток

Симпатична Миленичиња Шамија Божиќни Елементи Куче Шамија Топла Мачка Шамија Декор Маче Додаток

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Опис. Дали барате удобна, практична и убава Шамија за Миленичиња? Нашите производи ќе бидат ваш добар избор. Изработен со одлична изработка и добри материјали, има одлична издржливост и практичност. Креативниот дизајн го прави да има добар декоративен ефект, што може да донесе многу забава за вас и вашето домашно милениче. Ова е многу креативна и практична шамија за миленичиња која многу добро ќе ги задоволи вашите потреби. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Памук Од Млечни влакна. - Големина : 15, 00Х15, 00Х2, 00см/5, 89Х5, 89Х0, 79ин; (обем на вратот) : 20-25см/ 7,87-9,84 инчи. - Одлично за секоја студена ноќ надвор, оваа Шамија е лесен моден додаток за вашите пријатели да изгледаат шик и негувани. Погоден За Божиќ, забави, фотосесии и разни други прилики. - Уникатниот дизајн на шамија е толку лесен за ставање што вашиот крзнен пријател нема да може сам да го соблече. Овој костим за мачки е погоден за сите големини на мачки и кученца. - Прекрасно шиење, големо внимание на деталите, инспирирано од модата на кученцата, и штом ќе го носите на вашето куче, тоа ќе направи вашиот пријател да изгледа уредно и шик. - Изработен од ултра мека плетена ткаенина, се чувствува добро колку што изгледа и е едноставен за носење без јазли, завеси или проблеми. - Усвојување на едноставен и удобен дизајн, Шамија За Миленичиња е многу корисна и може многу да ви помогне. Одлично за секоја студена ноќ надвор, оваа Шамија е лесен моден додаток за вашите пријатели да изгледаат шик и негувани. Погоден За Божиќ, забави, фотосесии и разни други прилики. |Уникатниот дизајн на шамија е толку лесен за ставање што вашиот крзнен пријател нема да може сам да го соблече. Овој костим за мачки е погоден за сите големини на мачки и кученца. |Прекрасно шиење, големо внимание на деталите, инспирирано од модата на кученцата, и штом ќе го носите на вашето куче, тоа ќе направи вашиот пријател да изгледа уредно и шик.

Главните својства

Избор на купувачот

Пол : жени Прилики : секојдневно, секојдневно Стил : секојдневен Должина на ракавот : долг ракав...

Тронмакс П2 Експерт Шок Монтирање со 5 / 8 "Адаптер Експерт Шок Монтирање со 5 / 8" Адаптер Целосно метално ц�

Женски Плус Преголеми Дуксери од Руно Со Долги Ракави Пријатно парче руно во лабав, долг дизајн за задол

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 37см / 14.57" Ракав : 24см / 9.45" Врвови Должина : 45см / 17.72" Половината : 64см / 25.20"

Големина : Половината Со Една Големина : 62110см / 24.41"43.31" Колк : 120см / 47.24" Должина : 92см / 36.22 " Жени Со Висок Ст�

Пригушувачот Во ПРАВ Што ја зеде индустријата за моторни санки со пригушувачи на бмп бормал бмп се разв�

Овој вид ушни влошки се замена за УРЕДУВАЧОТ H800, YH100, ATHWS70;ATHWS99;ATHWS77 ;MDRV55 Карактеристики : Дизајнот во стило

Пчела Саќе Саќе Силиконски Калапи Чоколадна Торта Декорација Фондан Калапи Карактеристики : 1 Течната с

Овие Тешки валани Гумени Повеќенаменски Душеци се направени од рециклирана гума со дебелина од 1 / 4 инчи

2 / 3 Парче Навлака За Јорган : 100% Измиен Микрофибер, 1 навлака за јорган, 1 / 2 шамови за перници.Близнак 1xduvet

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Божиќ Семејство Појавување Комбинезон Пижами Едно Парче Мајка Тато Деца Бебе Елен Дуксер Ромпер Комбин

✿●Совпаѓање€ : едноделни комбинезони без ракави лесни за комбинирање со вашата капа,ѓердан,Маица или �

Бебе Девојки Возбудува Ромпер Фустан, Чипка Без Ракави Еднобојна Летна Туту Боди+Лента За Глава Големин

Опис : Категорија На Производи : Конверзија На Горилникот Долгите лименки бутан гас, поради неговата по�

Шема : Цврста боја Пол : Женски Должина На Фустанот : Кратка Ако производот има какви било проблеми со ква

5 Капсули За Држач За Монети Со Директно Вклопување H38"Премиум Пакување без Гребење" За Монети Од Сребрен

Панталоните на оваа дама се вклопуваат лабаво и одговараат на вашата теретана или секојдневна облека...

Панталони;Женски Панталони На Продажба;Женски Панталони Преку Ноќ;Женски Панталони Отворено Дно;Женск�

1 висококвалитетен цпу алуминиумски материјал за максимална издржливост, долго време за употреба 2без и

Ние се стремиме да го направиме вашето шопинг искуство позитивно Ако вашата адреса за испорака е Поштен

73"Sleeve : 63cm / 24 Кардиган За Жени Погоден За Плажа, Одмор, Училиште, Пешачење, Искачување На Планина, Авантур�

Возење иглички.300 на чело со монтирана машина за перење алати во прав за изнајмување 0,145 инчи дијаметар �

БАРКОД : 0098707471827r НАСЛОВ : Не Спие Наоколу [Макси Сингл] Од Атомската Корпа За Отпадоци На Нед (ЦД, Октомври

Карактеристики : зголемувач / редуктор од нерѓосувачки челик за врски за поставата на оџакот.Редуктор Н�

Четка За Чистење Завеси со решетки, Мини Четка За Чистење На Излезот За Климатизација Карактеристика На

Без разлика дали сте професионален уметник или исто како да играте наоколу со уметност и занаети, имаме

Кожа За Мајкрософт Бенд 2 Покрие Налепница Часовник Моќните Кожи се отстранливи винилни кожи за заштита

Scroll