Ново
Спортски торби за складирање на тешки мрежи, разновидни бои, сет од 6

Спортски торби за складирање на тешки мрежи, разновидни бои, сет од 6

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 879.84

Чувајте, транспортирајте и следете ја вашата атлетска опрема со леснотија со оваа спортска торба. Лесен дизајн е направен од 130 грама издржлив полиестер без јазол, но сепак лесно носи голем товар на спортски производи. Вклучувањето на кабелот за влечење на топлината Обезбедете брзо и безбедно отворено/затворање. Необична ткаенина од мрежа ви овозможува лесно да ги гледате вашите предмети внатре и е отпорна на влага и пареа. Мерки за торба за складирање 24 x 36 инчи. Машина за перење. Продадени индивидуално. Торба за складирање на мрежи со комплет за кабел за влечење вклучува една од секоја боја : redyellowbluegreenpurpulper Orange Секоја лесна торба има значителна количина на спортски топки, пини, влошки за тело или колено и многу повеќе. Влечењата со вртења со врски за заклучување на кабелот Обезбедуваат дека вашите предмети внатре се безбедни. Netted Mesh ви овозможува лесно да видите што има внатре и дозволува вашата опрема или облека природно да се исуши. Светлите бои се лесни за забележување во соблекувалната, салата или дома. Пакетот со вредност од 6 е совршен за дистрибуција на тим или категоризирање за различни спортови/активности.

Главните својства

Избор на купувачот

Каролини Богатства BB2244 PW1216 Ноќта На Вештерките Страшно Минијатурен Шнауцер Сол И Бибер Платно Ткаенина

Овој излез на вода за течноста за ладење на моторот е дизајниран да одговара на вклопувањето и издржлив�

Црно бирање подобрено со раце со сребрен тон Црна јонска обвивка од нерѓосувачки челик со црна јонска л�

Safavieh Природни Влакна NF653 A Рачно Ткаени Природни Килим Колекција На Природни Влакна на затворен простор

Дополнителните Меки Памучни Чорапи на галива се дизајнирани со страст и за модата и за удобноста Овие ч�

Можете да кажете по начинот на кој тој оди! Овој жлебен костим вклучува сина амд зелена кошула, како и па�

Каролини Богатства CK6787 GF Њу Хемпшир Црвено Пилешко Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобој

Budge Индустрии Екстремни Должност Мотоцикл Покритие, Водоотпорен Заштита За Складирање и Приколка, Пове�

Внесете ја топлината на битката со овој 4" "Светот На Хало" Две Фигура Пакет! Спартан МК В [Б] Наспроти Јега

Направете свој тропски рај Подгответе се за следната најжешка работа во трансферите на топлина! Прилаг�

Овие Трендови Меѓународна Игра Со Лигњи Нетфликс Маскирани Мажи Ѕидниот Постер е дизајниран со високо�

Овој Тренд Меѓународен СтарфилдКлучен Уметнички Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разноб

Scroll