Ново
Силиконски Клипови За Цуцла Боја: Розови Меурчиња

Силиконски Клипови За Цуцла Боја: Розови Меурчиња

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Paci Grip pacifier clip беше првиот производ на пазарот со универзална јамка со која ќе се закачи која било цуцла по избор. Држачот за силиконска цуцла Paci Grip е смирувачки раствор слоевит со функција; текстурираниот ремен е изработен од силикон за храна и се удвојува како заби!* Возраст од 0-36 месеци* Универзалната јамка На Држачот за Цуцла се прицврстува на сите цуцли* Безбедна спојка со мазни, закосени рабови нема да се повлече, но сепак е нежна за облеката* Силикон за Храна, никел и безоловен метален клип за цуцла* бпа, пвц и без фталат* Рачно миење, лежете рамно за да се исуши : чувајте го клипот надвор од вода* Во Согласност со целата безбедност НА ЦПСИЈА упатства*цуцлата Не Е Вклучена За Безбедност, Заменете го клипот за цуцла по 4-6 Недели секојдневна употреба.Фатете ја цуцлата! Бугинхед Пацигрип Силиконот е стилски универзален клип за цуцла кој е компатибилен со сите видови цуцли и смирувачи. Силиконскиот ремен за храна на Paci Grip silicone се удвојува како заби за масажа на болните бебешки непца во моментот. Задебелени и класични модели се рачно дизајнирани во куќата за шик, функционално парче кое нуди мир на умот и изгледа симпатично. Силниот затворач На Пакигрип нема да се повлече, но сепак е нежен за облеката. Сите бебиња имаат предност на цуцла, а универзалната јамка за прицврстување На Пацигрип ви овозможува да ја користите цуцлата по ваш избор, беспрекорно интегрирајќи се во вашиот секојдневен живот! Прави одличен подарок за туширање за бебиња. Возраст од 0-36 месеци. Држач за цуцла универзалната јамка се прикачува на сите Цуцли. Безбедното затворање со мазни, закосени рабови е нежно за облеката. Храна одделение силиконски, никел-и без олово метал. Бпа, Пвц И Фталат Бесплатно.

Главните својства

Избор на купувачот

Богатствата НА каролина SS8267 OVMT Weimaraner Печка Мит, Големи, разнобојни Печка Мит кој раса специфични weimaraner у

61 "Рамо : 56cm / 22.23 " ракав : 23cm / 9.Ве молиме запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не и�

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи...

Многу кул тастатура клучеви големина приближно 4 "Л; Ја Пушта омилената песна На Хана : Никој Не Е Совршен

Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не �

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот Вратот Бела Х

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капка Раменици Голем Дуксер Жени ве Молиме проверете Ј�

Беверли Хилс Поло Клуб Дете Момче Затворени Пети Спортски Сандали Практично затворање со кука и јамка з

Прекрасен спектар на егзотични перници за апартман на различни животни стилови Од паметни весели дизај

Име на ткаенина : Најлон Содржината на Главните Состојки На Ткаенината : 35 Состојки За обложување : Содрж

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови Новите в

Богатства КАРОЛИНА SC9174ЗНАМЕРОДИТЕЛ Дакел Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Знаме, разнобојни

59"Size : XXL: 12 EU : 42 Bust : 125cm / 49.47"Shoulder : 55cm / 21.05"Length : 66cm / 25.21"Sleeve : 53cm / 20.29"Shoulder : 52cm / 20 ● Забелешка : темносини јакни

XO HELSINKI 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО XO ХЕЛСИНКИ 19 X8, 5 5 X120 35 ET 76.1 CB ЕЛЕКТРИЧНО СИНО ТРКАЛО КСО ХЕ�

Scroll