Ново
Вир АП51030К Шепот Прочистувач На Воздух

Вир АП51030К Шепот Прочистувач На Воздух

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 827.04

За големи простории до 500 квадратни метри, овој прочистувач на воздух има електронски контроли и 4 брзини на вентилаторот, вклучително И Турбо Поставување за брзо чистење на воздухот и Режим на Мирување за тивко работење додека заштедувате енергија. Вистинскиот хепа филтер зафаќа 99,97% од честичките мали до 0,3 микрони. Пред-филтерот за јаглен ги заробува мирисите и претходно го чисти воздухот пред да стигне до филтерот ХЕПА. Ги отстранува алергените во воздухот како прашина, првут од домашни миленици, полен, чад од тутун, влакна од ткаенина и спори на мувла. Тивкиот Партнерски Систем нуди најтивка технологија за прочистување на воздухот со висока ефикасност. Вир АП51030К Прочистувач На Шепот На Воздухот Зачувајте го здравјето на вашето семејство со отстранување на алергени, прашина, полен и првут од воздухот. Уживајте во чист воздух со технологија за прочистување НА хепа која зафаќа скоро 99,97% од алергените во воздухот, како што се спори на мувла, чад, полен од прашина и бактерии. Останете здрави со овој прочистувач на воздух, кој ефикасно ги чисти просториите до 500 Квадратни Метри. фт. Отстранува до 100% од честичките во воздухот од воздухот што минуваат низ него. Го одржува вашиот дом чист и поздрав.

Главните својства

Избор на купувачот

Уметник : јуни Ерика Вессубјект : Сè уште начин на живот : Наутички проитивен Тип : Галеријаобвиткано пла�

Зависни, динамични и предодредени да бидат омилени, Terra 29 "Inseam Затворање : копче и поштенски мува Џебови :

Поставете подлога за сопирачки сопирачки со злато со сопирачка, W / хардвер ACDELCO злато керамички подлога

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, ова подготвено уметничк

Синди Џејкобс претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 25х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Опис : Пол : Маж, Момчиња, Маж, Машки, Менстајл : Машка Долна Облека, Боксерски Гаќи За Истегнување На Средн

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во оваа супер симпатична поли плетена наметка в

Peackock plumagepremium врамени печати врамен ладно притиснато хартија за печатење со супериорна рамка за двојно �

Градник За Двојна Поддршка на Жените ентинеа Проѕирна Мрежа Деми Долна Жица Црн 36 / 80сезона : Четири сезо

Овој филтер за замена НА КЛИМАТИЗАЦИЈА со високи перформанси ќе ги надмине неелектростатските филтри з

Обезбедува удобна точка на спојот за 3, 16 '' I.D Завршени жици, оценети со максимум 30 засилувачи, лесна за ск

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Композиторот Марк Корвен и јас развивме кратенка што работиме заедно на вештерката Ова го натера сораб�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Линсинг, спиење, игри . без оглед на денот (или ноќта), нека го пушти во врвната удобност на панталоните за

Подобрете го вашиот декор на отворено во есенски пердув бес! Колекцијата на дизајни на дизајни на дизај�

Scroll