Ново
Време и време на долги ракави со долги ракави за време на време

Време и време на долги ракави со долги ракави за време на време

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 358.08

Затегнувајте се во трендовски стил со фустан за шамиче од време и TRU. Флутерскиот, флертниот марамче по полите на овој фустан со привлечен врат V-врат со секој чекор и лесно станува фаворит за гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. v-врат. Долги ракави. Сметување на тело и ракави. Шисток на шамиче со облога со обвивка. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Облечи за марамчиња од жените од време и Тру.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот До 3 / 4 Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зим�

16" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 99см / 38.06" Должина : 110 CM / 43 невеста секси фустан со до

+Секси Длабок Вврат, Фустан Со Долги Ракави, Облечена Обвиткана Половина, Ремен за Врзување (ременот не с

36"големина : 2хл сад : 12 велика британија : 14 еу : 42 биста : 120см / 47.18"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ

1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски�

Ние се обидуваме да им помогнеме на сите наши клиенти.П : кога вашата нарачка ќе биде испратена ?О : вашит�

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил Женски Макси Фустан, Пролет Fall Ф�

Моден дизајн!Материјал : 80% Полиестер,20% Ленсезона : четири Сезони должина На Ракавот : Перење Без Ракави :

Женски Секојдневен Долг Фустан Со Цветен Принт Со Пруги Макси Фустан Со Кратки Ракавикарактеристики : М

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Ф

Фустани За Рак На дојка За Жени Мода Розова Лента Печатење Туника V Вратот Без Ракави Макси Фустан На Кли

Tejiojio има за цел навремено да понуди стилски квалитетни производи по привлечни цени за секој корисник...

76" Големина : Л : Големи сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 биста : 108см / 42 Овој секојдневен летен фустан е сов

Содржина на пакувања : 1 x Onенски фустан (други додатоци не се вклучени) Совети : 1 Овие фустани се изработе

73" должина : 146см / 57 ГОЛЕМИНА НА САД : XS (САД 24),S (САД 46),M(САД 68),L(САД 810),XL(САД 1012),2 XL(САД 121102)...

Летната Европа и женските печатени шифонски печатени шифон без шипка Материјал : шифон Боја : Како што п�

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall,

плус големина матурски фустани фустани чевли облека онлајн плажа венчаница машки фустан чорапи џемпер

Женски Моден Секојдневен Еднобоен Памучен Џебен Фустан без Ракави Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот

Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс Совети : Генералната табела со големина не е наша големина Содржина �

Udaxb женски фустани модно печатено тркалезно деколте макси датум макси фустани 2xl Ве молиме, не само што г

Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен : ХГолема Биста : 128см / 50,39" Должина : 133см / 52,36 "

☀●Клучни зборови на производот + Нето Предиво Вез Фустан Без Ракави Принцеза Фустан Памук Лен Возбуда �

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Класичен Сара�

Тип на ставка : Сарафан За Жени Пол : Жени Жена,Дами,Дама,Женскиматеријал : Полиестеркол : Црвена,Сина,Црн

Женски Макси Долг Фустан Без Ракави Летен Сарафан На Плажа Плус Големинапроизвод Карактеристики : Глав�

Големина(инч) ТИП ИЛИ КАРАКТЕРИСТИКИ : прашка фустан лето; прашка се облекуваат жените, мини фустани за ж

Scroll